Polski Teaser Igrzysk Śmierci!

Podoba się?

Na stronie FilmWeb’u pojawił się pierwszy oficjalny teaser filmu Igrzyska Śmierci, który jest ekranizacją książki Suzanne Collins o tym samym tytule.

Obejrzyj pierwszy polski teaser

Igrzysk Śmierci!

“Dziś w nocy na antenie MTV miał swoją premierę pierwszy teaser filmu “Igrzyska śmierci”. A teraz wraz z dystrybutorem, firmą Forum Film, jako pierwsi prezentujemy polską wersję klipu!

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Rządzące imperium domaga się od podległych sobie prowincji corocznej daniny w postaci dwóch młodych osób, które zostają następnie wystawione do walki w igrzyskach gladiatorów na śmierć i życie transmitowanych w telewizji.”

Źródło: FilmWeb

Premierę zaplanowano na marzec przyszłego roku, a główną rolę, Katniss Everdeen, zagra Jennifer Lawrence. Na ekranie towarzyszyć jej będą Liam Hemsworth (Gale) oraz Josh Hutcherson (Peeta).

Już dziś podyskutuj o Igrzyskach Śmierci na forum.

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze