Podoba się?
Kurczaczek i Salamandra - Aneta Jadowska

Data wydania: 1 czerwca 2020

Wydawnictwo: SQN Originals

Trzy nowe historie od Anety Jadowskiej w zbiorze “Kurczaczek i Salamandra” już na Dzień Dziecka!

Świeża krew w Thornverse!

Dora Wilk, Nikita i Witkacy radzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi magia i zbrodnia. Z rodzicielstwem i opieką nad dziećmi idzie im… różnie.

Dorastanie nie jest łatwe, nawet kiedy jesteś normalnym człowiekiem. Jako magiczne dzieciaki Wiktoria, Salomea czy Michaś muszą zaś zmierzyć się z dodatkowymi wyzwaniami. Bo nic nie jest takie zwyczajne, gdy komunikujesz się z duchami, w nerwach stajesz w ogniu albo zmieniasz się w rysia…

Żadne z nich nie potrafi trzymać się z d aleka od kłopotów. Czy to geny, czy wychowanie? Jak Dora Wilk, Miron, Nikita, Witkacy i Sęp odnajdują się w roli opiekunów?

W każdym z nas jest coś z dziecka. W każdym z tych dzieci jest sporo magii.

Dlaczego warto przeczytać książkę “Kurczaczek i Salamandra” Anety Jadowskiej:

– polskie urban fantasy z magicznymi odpowiednikami Torunia i Warszawy;
– wymarzona książka dla wszystkich fanów heksalogii o Dorze Wilk, trylogii o Nikicie i Szamańskiej serii;
– doskonała pozycja, by zacząć przygodę z fantastyką Anety Jadowskiej.

Gdzie kupić książkę “Kurczaczek i Salamandra” Anety Jadowskiej?

Książka jest dostępna wyłącznie na stronie SQN Store w kilku wersjach do wyboru (dostępne są bowiem zestawy specjalne).

Kilka słów od autorki

Już 1 czerwca premiera niespodzianka. Specjalnie na Dzień Dziecka napisałam dla Was coś nowego. “Kurczaczek i Salamandra” to taka nietypowa antologia. Nietypowa, bo składa się z 3 tekstów:
1) minipowieści “Igranie z ogniem”, o Salomei, pyrce, którą już znacie, która od Dzikiego Dziecka Miłości na stałe zagościła w życiu Dory i Mirona.
2) opowiadania o Kurczaczku “Duma i ciągłość” – z perspektywy naszej małej szamanki, z mrocznym śledztwem, Sępem jako niepoprawnym asystentem i Witkacym, który ma z tą dwójką pełne ręce roboty
3) opowiadanko “Przygody małego drapieżnika” – gdzie ryś, tak TEN ryś, Michaś przeżywa swój wyjątkowy dzień i stawia nietypowe wyzwania przed Nikitą. Jeśli to opowiadanie nie poprawi wam humoru, to chyba nic.

Książka wyjdzie w SQN Oryginals – to znaczy że będzie dostępna na SQN Store, jak “Przygody małego duchołapa.” I na stoiskach SQNu, kiedy wrócimy do świata, w którym są Targi Książki, konwenty i tak dalej… Kiedyś to nastąpi, prawda?
Ebook będzie, także tylko na SQN Store, w dniu premiery. Taki już urok Oryginalsów, że łączą Was bliżej z wydawcą i do zwykłej dystrybucji nie trafiają. Rozumiem, że to pewna niedogodność, ale też w obecnym czasie to ogromna zaleta, bo regularna dystrybucja bywa wyzwaniem..

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze