Podoba się?
Witajcie, czytacze!

Słyszeliście o rewelacyjnej serii urban fantasy o zmiennokształtnej mechanik Mercy Thompson? Nawet jeśli nie, to również zapraszamy do zabawy. Do zgarnięcia egzemplarze książki “Ślad dymu” Patricii Briggs wydanej ostatnio przez Fabrykę Słów. Powieści te można czytać niezależnie, więc jeśli jeszcze ich nie znacie, to doskonała okazja, by rozpocząć lekturę. :)

Do rozdania mamy dwa egzemplarze “Śladu dymu” – wszystko związane z niedawną premierą książki, a także zbliżającymi się urodzinami portalu Gavran. W tym roku kończymy dziesięć lat! Od dekady staramy się dostarczać Wam informacje o najgorętszych premierach i zwracać uwagę na ciekawe tytuły. Czas więc to uczcić. To pierwsza z zaplanowanych rozdawajek, więc warto śledzić nas zarówno na portalu, jak w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). ;)

Ale, ale, wróćmy do tematu. Jak wejść do gry?

Zadanie konkursowe polega napisaniu lub pokazaniu nam odpowiedzi na następujące pytanie: Jaki ślad chciałbyś/chciałabyś zostawić po sobie dla potomnych?

Do rozdania mamy dwa egzemplarze książki, a zwycięzców wybierze nasze jury. Niewykluczone, że jeśli będzie sporo chętnych, wystaramy się dla Was o dodatkowe nagrody. ;)

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ŚLAD DYMU. Konkurs zakończy się 9 sierpnia 2021.

W razie wątpliwości co do zasad konkursu prosimy zadawać pytania w komentarzach pod wpisem. :) Przypominamy, że przyjmujemy tylko prace wykonane osobiście.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez wydawnictwo Fabryka Słów.

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

[…] zakończył się konkurs, w którym do zdobycia były egzemplarze najnowszego tomu świetnej serii o Mercy Thompson […]