Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szklany tron. Tom 1 – Sarah J. Maas

15 marca

Podoba się?

Szklany tron. Tom 1Książka, która zapoczątkowała fenomen Sarah J. Maas w zupełnie nowej odsłonie! Edycja limitowana wydania specjalnego w twardej oprawie, barwionymi brzegami i tasiemką.

Celaena Sardothien nie jest zwykłą siedemnastolatką. Jest onieśmielająco piękna, śmiertelnie niebezpieczna i prowadzi wojnę z przeznaczeniem. Po roku pracy w nieludzkich warunkach, dostaje może uwolnić się z kopalni soli w Endovier. Niespodziewane wezwanie jest jej jedyną szansą na odzyskanie wolności, o której marzy. Czy przyjmie propozycję księcia Doriana i stanie do walki na śmierć i życie, aby zdobyć tytuł królewskiego obrońcy?

Jeśli wygra – będzie o krok od wolności, jeśli przegra- śmierć to najlepsze co może ją spotkać. Pałac to dużo bardziej niebezpieczne miejsce niż mogłoby się wydawać.

 

 

 

OPINIE

“Jedna z najlepszych serii fantasy ostatniej dekady”

TIME

“Już po pierwszym rozdziale wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. Ta książka ma w sobie mnóstwo tajemnicy, magii, humoru i romansu – idealny napar dla fanów dobrej młodzieżowej fantastyki.”

Rick Riordan, Goodreads

“Ta książka chwyciła moje serce i zgniotła je jak zwitek papieru, a potem wyrzuciła do kosza. Ale czy było warto? Tak.”

Bryce Rocks My Socks, Goodreads

“Poważnie, myślę, że Sarah J. Maas jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek spotkały świat. Nie wiem, jak ona to robi, ale każda z jej książek otwiera wielką przestrzeń w moim sercu… a Szklany tron ​​nie był wyjątkiem (…) ​​ma w sobie ogromną siłę, której brakuje wielu początkom sagi.”

Isa Cantos (Crónicas de una Merodeadora), Goodreads

“Jeśli jesteś miłośnikiem fantastyki, Szklany Tron powinien znajdować się na szczycie Twojej listy książek do przeczytania.”

Jessica Silverbow, Goodreads

Szczegóły

Data:
15 marca
Witryna internetowa:
https://www.gwfoksal.pl/search/?q=uroboros

Miejsce wydarzenia

Internet
Poland

Organizator

Wydawnictwo Uroboros