Nowy Card już pod koniec czerwca!

Podoba się?

Wydawnictwo Prószyński i S-ka rozpieszcza swoich czytelników. Ledwie na rynku pojawiło się Wezwanie Ziemi Orsona Scotta Carda, a wydawca zapowiada już na 28 czerwca kolejną odsłonę twórczości tego wspaniałego autora. Mowa oczywiście o Tropicielu, który zapoczątkuje całkiem nową serię Carda wydawaną w Polsce.

Rigg potrafi zmienić przeszłość, ale nic nie może go przygotować na to, co dopiero nastąpi…

Gruntowne szkolenie nauczyło Rigga dochowywać tajemnic. Tylko jego ojciec zna prawdę o niezwykłym darze syna – talencie widzenia ścieżek przeszłości. Lecz gdy ojciec ginie, Rigg ze zdumieniem dowiaduje się, jak wiele sekretów przed nim zataił. Tajemnic o przeszłości syna, jego tożsamości i przeznaczeniu. A kiedy Rigg odkrywa, że jego dar pozwala mu nie tylko widzieć przeszłość, ale również ją zmieniać, przyszłość nagle staje się co najmniej niepewna.

Przyrodzone dziedzictwo pcha go ku pokrętnej drodze, mimowolnie wikłając w rozgrywki dwóch stronnictw. Jedno pragnie wynieść go na tron, drugie pozbawić życia. Chcąc nie chcąc, musi podać w wątpliwość całą nabytą wiedzę, przezwyciężyć ograniczenia swojego talentu… i wyrzec się wpływu na własne przeznaczenie.

„Tropiciel” to niezwykle ekscytujący, świetnie napisany i fascynujący początek nowej serii.
King of the Nerds
Tytuł: Tropiciel

Tytuł oryginału: The Pathfinder
Autor: Orson Scott Card
Wydawca: Prószyński i S-ka
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 28 czerwca 2011
Liczba stron: 512
Oprawa: miękka
Wymiary: 140×205 mm
Cena: 39,90 zł

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze