KONKURS!

Podoba się?

Wraz z wydawnictwem Fabryka Słów ogłaszamy konkurs fotograficzny “Polska Krawędź”, gdzie do wygrania atrakcyjne książkowe nagrody, w tym najnowsza pozycja Ilony Andrews – “Na Krawędzi”, wokół której będzie się kręcić tematyka konkursowych prac.

Fabryka Słów już 30 września wypuści na światło dzienne nową powieść Ilony Andrews “Na krawędzi”. W związku z tym, my już dziś proponujemy Wam udanie się na wyprawę w celu odnalezienia polskiej krawędzi. Otwórzcie Wasze wewnętrzne oczy i pozwólcie swojej wyobraźni poprowadzić się na granicę światów, gdzie coś się kończy, a coś się zaczyna…

Zdjęcia mają przedstawiać tak zwaną “Polską Krawędź”, co oznacza, że interesują nas zdjęcia plenerowe wykonane na obszarze Polski. To co dokładnie mają przedstawiać pozostawiamy już wyobraźni i kreatywności uczestników oraz ich interpretacji zagadnienia. Zastrzegamy jednak, że na zdjęciu musi się pojawić jakakolwiek książka Fabryki Słów lub przedmiot z wyraźnie widocznym napisem Gavran. Żadna z tych rzeczy nie może być dodana do fotografii cyfrowo, w formie fotomontażu. Jest to dla nas gwarancją, że zdjęcie zostało wykonane na potrzeby konkursu i nie jest plagiatem ściągniętym z sieci. Prace należny nadsyłać między 18. 09. 20011. a 06.10.2011. na adres mailowy [email protected] , w temacie wiadomości wpisując: >> Konkurs fotograficzny “Polska Krawędź” <<, a w treści maila podać swoje dane osobowe, ściśle określone w REGULAMINIE KONKURSU. Ogłoszenie wyników nastąpi 16.10.2011.

Nagrodami w konkursie, oprócz gwarantowanej “Na Krawędzi“, będzie komplet książek wybrany przez laureata konkursu z poniższego zestawiania:

* trzy książki z serii Kate Daniels (Magia Parzy, Magia Kąsa, Magia Uderza) autorstwa Ilony Andrews.

* cztery książki z serii Mercedes Thompson (Zew Księżyca, Więzy Krwi, Pocałunek Żelaza, Znak Kości) autorstwa Patricii Briggs.

* dwa tomy “Maga Niezależnego. Flossia Naren.” autorstwa Kiry Izmajłowej oraz “Wielka Inwersja” autorstwa Catherine Asaro.

Przewidujemy także Nagrody Specjalne (Nagroda Publiczności i Nagroda Fabryki) w postaci książek “Uchwycić Moment” wydawnictwa Fabryka Słów.

Zaznaczamy, że nieznajomość

REGULAMINU KONKURSU

nie zwalnia z jego przestrzegania

i prace nie spełniające kryteriów w nim zawartych będą z niego dyskwalifikowane.

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

[…] informacje o konkursie fotograficznym ?Polska Krawędź? dostępne są na stronie fan-dom.pl if (document.getElementById('adKontekst_0')==null) { var adKontekst_pola=new Array; […]