Na Krawędzi jeszcze we wrześniu!

Podoba się?

Już 30 września na sklepowe półki trafi nowa pozycja Ilony AndrewsNa Krawędzi. Oznacza to zapoczątkowanie już drugiej serii tej autorki na polskim rynku, co zawdzięczamy Fabryce Słów. Ilona Andrews jak do tej pory podbiła serca czytelników (a może raczej czytelniczek ;-) ) znad Wisły cyklem o wojowniczej Kate Daniels. Czy Rose Drayton, bohaterka Na Krawędzi, powtórzy sukces swojej przebojowej poprzedniczki ?

Dziś światło dzienne ujrzała  polska okładka do pierwszego tomu cyklu Krawędzi, któremu patronujemy. A oto i tekst okładkowy:

Rose Drayton żyje na Rubieży, styku dwóch światów: w pierwszym z nich magia jest ledwie dziecinną opowiastką, w drugim może zmienić przeznaczenie.Magia miała być dla Rose furtką do lepszego życia – stała się jej przekleństwem. Dla jednych jest zbyt niebezpiecznym, dla innych… nader atrakcyjnym celem. W życiu Rose pojawia się Declan Camarine, arogancki, błękitnokrwisty szlachcic z najgłębszych zakątków Dziwoziemi. Wydaje się, że zdobycie dziewczyny i jej magii na własność to jego jedyny cel i nie spocznie dopóki go nie osiągnie.Kiedy jednak mieszkańcy Rubieży stają w obliczu zagłady – Declan i Rose muszą połączyć siły. Wkrótce niebo rozświetlą zabójcze rozbłyski magii…Demoniczne ogary zwęszyły trop. Nie odejdą dopóki nie zabiją. Szykuje się niezła jatka!

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze