Zapowiedź: Front Burzowy – Jim Butcher

Podoba się?

Mamy dziś dobrą wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Jima Butchera. Pierwsza część Akt Dresdena pt. “Front Burzowy” po raz kolejny trafi do księgarń. Będzie miało to miejsce 19 października, a tym razem książka ukaże się nakładem wydawnictwa Mag.

Odnajdywanie rzeczy zagubionych.
Śledztwa paranormalne. Konsultacje, porady.
Ceny konkurencyjne.
Żadnych napojów miłosnych, sakiewek bez dna,
przyjęć ani innych rozrywek.

Harry Dresden jest najlepszy w tym, co trobi – i wcale nie dlatego, że robi to jako jedyny. Kiedy więc chicagowska policja trafia na sprawę, która przekracza możliwości śmiertelników, to u niego szuka odpowiedzi. Zwyczajny świat bowiem wcale nie jest taki zwyczajny, jak mogłoby się wydawać. W rzeczywistości jest pełen niezwykłych, nadprzyrodzonych istot – a większość z nich słabo zgadza się z ludźmi.
W takich sytuacjach wkracza Harry – trzeba maga, żeby schwytać… no, to właśnie, z czym policja akurat ma kłopoty.
Jest tylko jeden problem. Interes – delikatnie mówiąc – zdycha. Kiedy więc policja wzywa Harry’ego jako konsultanta w sprawie podwójnego krwawego morderstwa, dokonanego z pomocą czarnej magii, Harry liczy na zastrzyk gotówki. Jednakże tam, gdzie działa czarna magia, stoi za nią jakiś czarny mag. Teraz ten mag zna imię Harry’ego. I wtedy sprawy stają się… interesujące.
Magia. Potrafi zabić.
Premiera:  19 październik 2011

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze