DALLAS ’63 już w listopadzie!

Podoba się?

Światowa, a zarazem polska premiera najnowszej powieści Stephena Kinga już 8 listopada! Aby rozbudzić apetyty czytelników, wydawca, Prószyński i S-ka, przygotował przedpremierowy fragment DALLAS ’63 w niebanalnej formie.

22 listopada 1963 roku w Dallas padły strzały, które zabiły prezydenta Kennedy’ego i zmieniły świat. A gdyby tak można było temu zapobiec, ocalić JFK i zmienić bieg historii? Najnowsza powieść Stephena Kinga odwołuje się do klasycznego motywu literatury fantastycznej, czyli podróży w czasie.

Marek Bukowski czyta fragment najnowszej powieści Stephena Kinga “Dallas `63”. Obejrzyj film i posłuchaj!

Jake Epping, trzydziestopięcioletni nauczyciel angielskiego w Lisbon Falls w stanie Maine, korzystając z tajemniczego portalu w barze przyjaciela, cofa się do 1958 roku. W świecie Elvisa i JFK, amerykańskich krążowników szos i wczesnego rock and rolla, zaczyna swoje nowe życie jako George Amberson i podejmuje próbę powstrzymania zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

„Dallas ’63” to znakomita powieść zadająca pytanie: „co by było, gdyby…”, a przy tym pasjonująca historia mężczyzny, który podejmuje walkę z czasem. I choć los po wielokroć odkrywa przed nim swoje złowrogie oblicze, bohater zawalczy zarówno o życie JFK, jak i o własne — odnalezione w innym wymiarze — szczęście. „Dallas ’63” to hołd złożony prostszym czasom i poruszająca opowieść pełna gwałtownych zwrotów akcji, to Stephen King w swoim najlepszym epickim wydaniu.

Nagranie zostało zrealizowane we wnętrzach warszawskiej restauracji Pink Flamingo.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż najnowszej powieści Stephena Kinga! W księgarni Prószyński i S-ka można już zamawiać! Zwróćcie uwagę, że cena okładkowa to 49,00 zł, a w ofercie Prószyńskiego DALLAS ’63 kosztuje tylko 36,30 zł! Nie wspominając o tym, że zamawiając w przedsprzedaży będzie się jedną z pierwszych osób na świecie, która otrzyma tę książkę. :)

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze