Rozstrzygnięcie Konkursu “Polska Krawędź”

Podoba się?

I oto nadszedł ten dzień! Rozstrzygnięcie konkursu na Polską Krawędź! Dziś poznamy trzech laureatów, którzy zgarną zestawy, ufundowane przez Fabrykę Słów. Zostanie także wyłoniony laureat Publiczności, na podstawie ankiety, w której każdy internauta mógł oddać swój głos. Niestety na ogłoszenie zwycięzcy na nagrodę Fabryki trzeba będzie poczekać do poniedziałku, ale nie ma to jak budowanie dodatkowego napięcia ;). Ale żeby nie przedłużać, oto nasi zwycięzcy:

.

Główna nagroda, powieść Na Krawędzi autorstwa Ilony Andrews oraz zestaw książek wybrany przez laureata z poniższego zestawienia:

– trzy książki z serii Kate Daniels (Magia Parzy, Magia Kąsa, Magia Uderza) autorstwa Ilony Andrews.

– cztery książki z serii Mercedes Thompson (Zew Księżyca, Więzy Krwi, Pocałunek Żelaza, Znak Kości) autorstwa Patricii Briggs.

– dwa tomy „Maga Niezależnego. Flossia Naren.” autorstwa Kiry Izmajłowej oraz „Wielka Inwersja” autorstwa Catherine Asaro.

Ufundowane przez wydawnictwo Fabryka Słów

w ę d r u j ą   d o :

*

 Luc’a za pracę “Piętno”

*
 hlukaszuk  za pracę  “Złudne bezpieczeństwo”

*

Zofii za pracę “Na krawędzi jesieni”

 

 

Nagrodę Publiczności w postaci książki Uchwycić Moment wydawnictwa Fabryka Słów, na podstawie internetowej ankiety, otrzymuje:

 

Izabela Gettel za pracę “Alkoholizm wizytówką polskiego społeczeństwa”

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Prosimy ich także o zajrzenie na skrzynki mailowe celem potwierdzenia danych do korespondencji oraz udzielenia informacji, który z zestawów sobie życzą w formie nagrody :)

 

A oto jeszcze dla przypomnienia

Galeria Zdjęć Konkursowych.

 

 

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze