Wyniki Konkursu “Fantastyczne Halloween”.

Podoba się?

I oto stało się! Znamy  zwycięzców naszego konkursu “Fantastyczne Halloween” wyłonionych na podstawie głosów publiczności. Wspaniałe, książkowe nagrody, zafundowane laureatom przez Fabrykę Słów wędrują do:

1.  Aliny Ziętek z zdjęcie “Mercy przy pracy”

149 głosów

 ♦

2. Mileny Zaremby za zdjęcie “Stanisława Kruszewska”

145 głosów

3. hlukaszuk za zdjęcie “Weźmisz czarno kure”

139 głosów

 

Jak widać walka o podium była bardzo zacięta – różnice w głosach były minimalne. Ale oprócz zestawu książek, jeden z uczestników może liczyć na nagrodę Fabryki Słów w postaci książki “Uchwycić Moment”. Tym szczęśliwym wybranym jest hlukaszuk za zdjęcie “Weźmisz czarno kure”.

Szczęśliwym zwycięzcom gratulujemy! Nagrody zostaną przesłane przez Fabrykę Słów w przeciągu 10 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników.

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Milena

Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy i gratuluję pozostałym wygranym C:

 
hlukaszuk

Dotarły do kogoś książki bo do mnie nie. Ostatni termin ich wysłania przypadał 30.11.2011r. Wszystko co zamawiałam 30.11.2011r. już do mnie dotarło a książki z konkursu nie.

 
Alina

Do mnie dzisiaj dotarły 2 książki,nie wiem co z pozostałymi dwoma.A jak tam u was?

 
hlukaszuk

Mam zamiar zbojkotować ten konkurs a właściwie fabrykę. Zależało mi na Wiedźmie a reszta mogła dla mnie nie istnieć (i co ja mam niby zrobić z II częścią Obsydianowego serca, kupić za własną kasę jedynkę). Postanowiłam odesłać to co mi przysłali z powrotem. Niech się tym udławią. Gdybym to ja dała takiej plamy w pracy szef kazałby mi kupić za własną kasę nagrody i w zębach odnieść dla klienta.

 
hlukaszuk

Wiecie co, wystąpił jakiś błąd w przekazie informacji. Reszta brakujących książek zostanie dosłana w późniejszym terminie (po nowym roku). W związku z powstałą sytuacją proponują wybranie sobie dwóch dodatkowych książek (nie mylić w zamian). Jak dla mnie SPOKO.

 
Kometa

Przepraszam, ten błąd w przekazie to moja wina, źle zrozumiałam wydawcę. Strasznie przepraszam jeszcze raz.