Nowa Mercy już w lipcu?

Podoba się?

Dobre wieści dla wielbicieli serii o niepokornej Mercedes Thompson. Są duże szanse, że już w lipcu tego roku polscy czytelnicy spotkają się ponownie ze zmiennokształtną bohaterką wykreowaną przez Patricię Briggs. Przeciek pochodzi z wydawnictwa i choć termin to nic pewnego jeszcze, to potwierdzone są wieści o tym, że tekst jest w tłumaczeniu. Silver Borne będzie już piątą odsłoną popularnego cyklu urban fantasy jaka ukazała się na naszym rynku. Zarówno polski tytuł jak i okładka są na razie nie znane, jednak Fabryka Słów jak do tej pory konsekwentnie utrzymywała oprawę graficzną tożsamą z oryginałem. Seria zasłynęła również dzięki genialnym ilustracjom Dana Dos Santosa.

Tymczasem sama autorka zapowiada, że siódma już część przygód o Mercy będzie mieć premierę na wiosnę 2013 roku, i będzie nosić tytuł Frost Burned.

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze