Wznowienie Pana Lodowego Ogrodu

Podoba się?

 

 PAN Z WAMI.

Jako i ogród jego. Wstąpiwszy, porzućcie nadzieję. Oślepną monitory, umilkną telefony.

Tu włada magia.

Wydawnictwo Fabryka Słów oficjalnie dziś potwierdziło wieści o nadchodzącej reedycji uwielbianego przez czytelników Pana Lodowego Ogrodu, autorstwa Jarosława Grzędowicza. Wznowienie ma być niczym innym jak przygotowaniem fanów na nadchodzący tom 4, który jednocześnie zakończy serię. 

  

Na facebookowym fanpage’u wydawcy padły kluczowe informacje odnośnie całej serii, wciąż jednak nie znana jest data wydania 4 tomu.

Jakaś czas temu prezentowaliśmy ilustracje – teraz czas na odkrycie kart. Tak, to były grafiki Piotra Cieślińskiego do nowej edycji PLO. Wykonana w technice oprawy zintegrowanej i przebogato zdobiona wewnątrz przez Dominika Brońka jutro wędruje do drukarni. Premiera 11 MAJA. Cena: tom 1 – 39,90, tom 2 – 44,90, tom 3 – 41,90.

I teraz: tak to jest ruch wydawnictwa w stronę przygotowań do premiery PLO4. Finalny tom ukaże się – khem.. – jak zostanie ukończony (tyle mogę powiedzieć) i będzie publikowany w dwóch formach: tradycyjnej miękkiej ( z odpowiednią, dopasowana ilustracją) oraz ekskluzywnej zintegrowanej: “Cieśliński&Broniek edyszyn”

Ważne – przygotowanie edycji zintegrowanej nie koliduje z planami wydania w przyszłości Hard Coverów. Taki projekt w FS istnieje i nie został zarzucony. Decyzje w jego sprawie zapadną jedna dopiero po premierze 4, ostatniego tomu.

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
fejferek

Ja tam bym wolała kupić pakiecik wszystkich 4 części od razu… i wreszcie poznać zakończenie!