Zapowiedź: Lara Adrian – We władaniu północy

Podoba się?

Data wydania: 17 maja 2012

Wydawnictwo: Amber

Bestsellerowa seria Rasa Środka Nocy – międzynarodowe bestsellery wydawane w 16 krajach
2 000 000 egzemplarzy sprzedanych w USA
500 000 egzemplarzy sprzedanych w Niemczech
Bestsellery numer 1. listy „Sterna” i Top 10 listy „Der Spiegel”

Naznaczony cierpieniem nieśmiertelny wojownik i śmiertelna kobieta, której odebrano wszystko, złączeni namiętnością i walką w obronie ludzi i wampirów – na wieczność Jenna Darrow była kiedyś policjantką, lecz nic nie przygotowało jej na to, czego doświadczyła, gdy została porwana.
Przeżyła, lecz od tej pory jest inna, odmieniona. I zaczyna odczuwać głód, którego nie rozumie…
Głód dobrze znany jej wybawcom, tajemniczym wojownikom-wampirom.

A najbardziej tajemniczy jest Brock, którego ręce niosą ulgę w bólu… i budzą pożądanie – dziksze niż życie i silniejsze niż śmierć. Lecz mroczny sekret przeszłości Brocka może zniszczyć ich zakazaną miłość – zgubną dla śmiertelniczki i nieśmiertelnego…

Lara Adrian twierdzi, że najpotężniejszymi uczuciami, jakie nami kierują, są strach i pożądanie. Wampiry od wieków budzą lęk, ale i rozpalają wyobraźnię. Czy wampir mógłby rozpalić zmysły śmiertelnej kobiety?

Powieścią Pocałunek o północy, uhonorowaną nagrodą największej amerykańskiej sieci księgarń Borders Books Award 2007 dla najlepszego debiutu, Lara Adrian rozpoczęła cykl romansów Rasa Środka Nocy, który podbił serca czytelniczek i światowe listy bestsellerów. Jest wydawany w 16 krajach i robi furorę na całym świecie. W USA sprzedano ponad 2 000 000 egzemplarzy, a na podstawie cyklu powstaje film telewizyjny.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze