Zapowiedź i fragment: Kalayna Price – Grobowa Wiedźma

Podoba się?

Data wydania: 16 kwietnia 2012

Wydawnictwo: Copernicus Corporation

Będąc grobową wiedźmą Alex Craft może rozmawiać ze zmarłymi. Najczęściej to co od nich usłyszy napawa ją przerażeniem.

Jako prywatny detektyw i konsultant policyjny, Alex Craft widziała w swoim życiu dużo mrocznej magii. Ale, mimo że jest dobrą znajomą Śmierci, nie jest przygotowana na to co ją spotka w najnowszym śledztwie. Alex badając okoliczności morderstwa zostaje zaatakowana przez właśnie przywoływany ”cień”. Następnie, ktoś dokonuje zamachu na jej życie. Alex, przy rozwiązywaniu tej zagadki, będzie musiała współpracować z zakochanym w niej tajemniczym detektywem Falinem. Zdaje sobie sprawę, że bez jego pomocy nie będzie w stanie rozwikłać splątanych wątków śmiertelnej i paranormalnej polityki, oraz wyśledzić zabójcę władającego magią tak potężną, że może pozbawić ją życia… i duszy.

Kalayna Price to bestselerowa amerykańska autorka, którą mamy zaszczyt Wam przedstawić zdobywa światowy rozgłos dzięki przygodom Alex Craft opisanym w mrocznej, miejskiej powieści “Grobowa wiedźma” ( Grave Witch ). Kalayna kreuje świat swoich bohaterów czerpiąc ze swoich zainteresowań – fascynacją starożytną mitologią i klasycznym folkolorem. Jej opowiadania zawierają nie tylko mistyczne elementy fantazji, ale również domieszkę romantyczności, sporo współczesnego humoru, odrobinę horroru, a wszystko spowite dużą dawką tajemniczości.
Kalayna Price jest członkiem SFWA i RWA oraz gorliwą tancerką hula-hop.

Fragment książki.


 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Oksa

Książka na zachodzie zbiera całkiem niezłe opinie, ale ta nasza okładka to jest jakaś makabra :-/

 
Yoko

Suuper, że wyjdzie po polsku! Co sie wam w tej okładce nie podoba? Fajna panna, a te amerykańskie zdjecia na oryginalnych okładkach to chyba fotomontaż był. W dodatku nieudany. Obczajcie sobie całą okładkę na fejsie, naprawde klimatyczna :)

 
Oksa

Obczaiłam. Nadal kiepska ;)

 
kara663

A mi się podoba :D

 
Oksa

no coś Ty?? Panienka taka jakaś drętwa w tym kole i zapowietrzona… nie masz wrażenia :-P

 
Yoko

Hmm… ale ta książka, jak zdążyłam się zorientować, to raczej dla starszych dziewczynek – 16 lat i powyżej, więc nie oczekuj na okładce rybki Nemo i księżniczki Arielki ;)

 
kara663

Oj tam, Oksa :P Nie jest źle, znając nasze wydawnictwa, to mogli tam wrzucić coś znacznie gorszego. A tak to ładna czcionka jest, ładne kółeczko, nawet sztylecik w łapce, nie ma co narzekać ;)

 
Oksa

Yoko, jako dziewczę w wieku znacznie bardziej zaawansowanym niż 16 lat powiadam, że nie oczekuję Arielek, tym bardziej, że książka jest o wiedźmie, lecz okładki cieszącej oko ;-)

Anne dobrze to ujęła – okładka, prócz tego, że nie przykuwa spojrzenia, to wygląda na niedokończoną.

Mogę to szkaradztwo wybaczyć, jeśli wydawnictwo nie przerwie serii :-P