Zapowiedź: Cień węża

Podoba się?

 Wydawnictwo: Galeria Książki

Premiera: czerwiec 2012r.

Cień węża Ricka Riordana to trzeci tom Kronik Rodu Kane. Książka ma się ukazać nakładem wydawnictwa Galeria Książki już w czerwcu 2012 roku.

To epickie zakończenie Trylogii Rodu Kane!

Odkąd młodzi magowie Carter i Sadie Kane nauczyli się, jak podążać ścieżką starożytnych bogów Egiptu, wiedzą, że mają do odegrania ogromną rolę w przywróceniu na świecie porządku Ma’at. Nie wiedzieli jednak, jak wielki chaos na nim zapanuje. Wąż chaosu Apopis jest wolny i grozi, że zniszczy Ziemię w ciągu 3 dni. Magowie są podzieleni. Bogowie znikają, a ci którzy pozostają są słabi. Dla Walta, jednego z najbardziej utalentowanych uczniów Cartera i Sadie nie ma już ratunku, a on sam czuje, że jego życie powoli się kończy. Zia jest zbyt zajęta niańczeniem boga słońca, staruszka Ra, by się na coś przydać. Cóż może zrobić dwójka nastolatków i garstka młodych uczniów?

Najprawdopodobniej istnieje tylko jeden sposób, by powstrzymać Apopisa, lecz jest tak trudny, że może kosztować Cartera i Sadie życie. Jeśli w ogóle zadziała. Wymaga od nich wiary, że duch obłąkanego maga nie zamierza ich zdradzić, czy co gorsza zabić. Musieliby być szaleni, by się tego podjąć. Cóż, więc możecie nazwać ich szaleńcami.

Pełnoetatowa książkoholiczka i filmomaniaczka. Recenzentka - amatorka, szpanująca swoim talentem pisarskim i nie rozumiejąca, dlaczego nikt nie chce podziwiać blasku jej intelektu, który przecież razi wszystkich po oczach. Czasami o skłonnościach masochistycznych, wiecznie niewyspana. Niepoprawna romantyczka, marząca o naprawianiu świata. Ponoć mówią, że nocą staje się Nocnym Cieniem i szuka nowych, szeleszcząco - papierowych ofiar...

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze