Piątkowe spowiedzi Gavrana cz. 24

Podoba się?

Ahoj, bibliofile! Jakaś posucha panuje wśród ostatnich naszych odpowiedzi do piątkowych spowiedzi. Myślę, że reszta z ekipy redaktorów ma już po prostu dość mojego zrzędzenia i nagabywania o “Dłuższe wypowiedzi! Więcej wypowiedzi!” :-P Nic to jednak, show must go on, i tak w dzisiejszej odsłonie naszych skromnych wypocinek stanęliśmy przed zadaniem uprzedzenia Was, drodzy Czytelnicy, o książkach, do których lepiej podchodzić ostrożnie, ponieważ są jednym wielkim oszustwem. A raczej do jednej książki. Posucha u nas, powiadam Wam.

Pytanie 24 – Książka, która okazała się jednym wielkim oszustwem.

AISA: I tu, po raz kolejny, sięgnę do pozycji „Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach”. Kto jeszcze nie wie dlaczego, to zapraszam do zapoznania się z tą pozycją ;)

SOPHIE: Asiu, a ja wiem, skąd znasz tę książkę. :-P I zgadzam się z Tobą całkowicie, jest to interesujący sposób na oszustwo (sprzedano ponad milion egzemplarzy!).

KOMETA: Co ciekawe tam, gdzie pracuję klienci nagminnie reklamowali ten tytuł. Nie łapali dowcipu ;)

OKSA: Myślę i myślę, dumam i kombinuję, ale w ogóle nie przychodzi mi do głowy nic bardziej trafnie ujmującego oszukaństwo w książce. Czyli zostaje „Wszystko, co mężczyźni wiedzą o kobietach” :)

CZAROWNICA: Nie wiem, jak właściwie podejść do tego pytania. Czy oszustwem, bo mówi o czymś innym, niż jest w opisie? Takich książek jest dużo. I nie umiem powiedzieć, która jest największym oszukaństwem.

Za tydzień temat bardzo niefantastyczny. Chociaż, niektórzy lubią o samym sobie uprawiać całkiem niezłe bajkopisarstwo :-P

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze