Zapowiedź: Zwiastuny burzy – David Weber

Podoba się?

Zwiastuny burzyData wydania: czerwiec 2013

Wydawnictwo: REBIS

Kolejny tom cyklu fantastyki militarnej „Honor Harrington”.

Ludowa Republika Haven była zawziętym wrogiem Gwiezdnego Królestwa Manticore już w chwili, gdy Honor Harrington wstępowała do Akademii na wyspie Saganami.

W końcu Gwiezdnemu Kólestwu udało się uzyskać pokój, w czym Honor Harrington miała niepośledni udział. Długa wojna z Republiką Haven dobiegła końca, chociaż nie w taki sposób, jakiego oczekiwano, gdyż koniec jednego konfliktu przyniósł zapowiedź następnego.

Gwiezdne Królestwo ma już pewność, że nadciąga kolejna burza, większa i groźniejsza od wszystkich, którym dotąd przyszło im stawić czoło… Jednak wrogowie nie mogą czuć się bezpieczni. Salamandra znów pojawi się w ogniu walki.

David Weber, jedna z największych gwiazd światowej fantastyki, znany jest przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej SF (Honor Harrington, Starfire) i rewelacyjnej space opery Schronienie. Łączny nakład jego książek przekroczył już siedem milionów egzemplarzy, a kilkanaście tytułów trafiło na listy bestsellerów, m.in. „New York Timesa”, „The Wall Street Journal” i „USA Today”.

Tytuł: Zwiastuny burzy
Autor: David Weber

Wydawnictwo: REBIS
Przekład: Radosław Kot
ISBN: 978-83-7510-997-9

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze