KONKURS HALLOWEENOWY – WYNIKI!

Podoba się?

4 konkurs halloween

Mieliliśmy te wyniki i mieliliśmy, szalona komisja konkursowa niemal straciła wiarę we własne umiejętności liczenia, o wzroku – po wpatrywaniu się w poprawność kolejnych zgłoszeń – już nie wspominając, ale w końcu są. Wyniki Konkursu Halloweenowego. To może zajrzymy, kto wytrwał w boju i stanął na jednym ze stopni pięciopoziomowego podium?

Pierwsze miejsce i komplet książek: “Zbieracz burz, tom I” (wyd. 2) Mai Lidii Kossakowskiej, “Wyprawa w Góry Księżycowe” Marka Hoddera, “Posępna litość” Robin LaFevers, “Dziewczyna w stalowym gorsecie” Kady Cross, “Zgon” Giny Damico oraz “Światłorodni” Alison Sinclair zgarnia:

Krzysztof Jakowuk

Drugie miejsce i te oto książeczki: “Wyprawa w Góry Księżycowe” Marka Hoddera, “Posępna litość” Robin LaFevers, “Dziewczyna w stalowym gorsecie” Kady Cross, “Zgon” Giny Damico oraz “Światłorodni” Alison Sinclair zgarnia:

Patrycja Łuczyńska

Trzecie miejsce i te oto pozycje:  “Posępna litość” Robin LaFevers, “Dziewczyna w stalowym gorsecie” Kady Cross, “Zgon” Giny Damico oraz “Światłorodni” Alison Sinclair otrzyma:

Klaudia Tetela

Czwartą pozycję zajmuje, zgarniając książkę “Światłorodni” Alison Sinclair:

Agnieszka Galus

Natomiast na piątym miejscu, zgarniając książkę “Światłorodni” Alison Sinclair, plasuje się:

Aleksandra Żok

Gratulujemy!

A tak przedstawiają się poprawne odpowiedzi na każdy z etapów:

ETAP I

PIONOWO
1. Mr Jonathan Teatime
3. Śmierć
5. Czad
7. Agonia
9. Kara śmierci
10. Królobójca
13. Morderstwo
14. Egzekucja
15. Hedonista
16. Assassin
20. Kurara
21. Blade

POZIOMO
2. Kuba Rozpruwacz
4. Skrytobójstwo
6. Izmael
8. Iperyt siarkowy
11. Riddick
12. Łamanie słoniem
17. Trinity
18. Drzewcowa
19. Dexter
22. Trucizna
23. Zodiak
24. Garota

HASŁO: cukierek albo psikus

ETAP II

1. Gorset
2. Surdut
3. Turniura
4. Tużurek/anglez
5. Krynolina
6. Frak
7. Halsztuk
8. Berta
9. Pantalony
10. Krawat

ETAP III

ETAP IV

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Slavkoyama

Cukierek albo psikus… takie proste, a takie trudne zarazem. Ja na tym poległem. W każdym razie dzięki za okazję do połamania sobie głowy.

 
kat

Ja specjalnie na wp założyłam skrzynkę żeby mail w ostatnim etapie bez opóźnień został wysłany, porównywałam z czasem wysyłania wiadomości z interii i o2 i nic! nawet 5 miejsca a tylko dwa błędy miałam z tymi elementami stroju.

 
Agnes

Ech.. tylko jeden błąd popełniłam i zapewne przez to spadłam z tego zwycięskiego potrójnego podium. No cóż bywa… przynajmniej jest ta jedna książka, tylko skąd teraz wezmę pierwszą część? Trzeba będzie jakoś pokombinować;)

Gratuluję zwycięzcom tych wspaniałych nagród! :)

 
Xiamara

Mój jedyny błąd polegał na zaufaniu w dokładność komputera w ostatnim zadaniu… U mnie wybiła 20:00, a mail wysłał się 19:59… A wszystko miałam dobrze :( No cóż… Mówi się trudno – nie ten konkurs to następny. Gratulacje dla zwycięzców :) I czekam na kolejne ciekawe konkursy :)

 
Krzysztof

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję!

Tyle nowych książek do przeczytania – już nie mogę się doczekać.

Wysyłanie odpowiedzi o określonej godzinie to jednak loteria, bo nigdy dokładnie nie da się przewidzieć kiedy dotrą do adresata.

 
Paulina

Szkoda, ja też miałam nadzieję na jakieś miejsce ;) Ale teraz widzę, że miałam aż 4 błędy, niby nie w hasłach głównych, ale jak błąd to punkty minusowe :/ To akurat nic dziwnego, że na to podium się nie załapałam.

Gratulacje dla zwycięzców – zazdroszczę strasznie ;)

Dajcie jeszcze taki fajny konkurs z tyloma nagrodami! Chciałabym w końcu coś kiedyś wygrać, jak nie w totka to książkę :D