KONKURS ŚWIĄTECZNY – WYNIKI

Podoba się?

2z4g66gWitajcie, witajcie.

Nadszedł wreszcie moment, na który sporo osób czekało, a mianowicie ogłoszenie wyników naszego ŚWIĄTECZNEGO KONKURSU, w którym do zgarnięcia były: nowe wydanie cyklu Niecni Dżentelmeni autorstwa  Scotta Lyncha, tj. “Kłamstwa Locke’a Lamory”, “Na szkarłatnych morzach” i “Republika Złodziei”,  oba tomy “Zbieracza burz” Mai Lidii Kossakowskiej, jak również “Antologia opowiadań o Opolu”.

Bój był zażarty, wszyscy ścigaliście się z czasem, tak, aby to właśnie Wasz mail był jednym z ostatnich. Z przykrością muszę stwierdzić, iż wiele osób, mimo włożonego trudu w rozwiązanie oraz prawidłowych odpowiedzi, z góry zaprzepaściło swoje szanse na wygraną, przysyłając niezgodne z regulaminem zgłoszenia. Cóż, ich strata, ale na przyszłość – czytajcie uważnie treść konkursu oraz wspomniany regulamin, gdyż Wilkołak nie zna litości ;)
A teraz to co najlepsze, czyli Zwycięzcy!

Pierwsze miejsce, wzbogacając się o książki z cyklu Niecni Dżentelmeni Scotta Lyncha i “Antologię opowiadań o Opolu” , zdobył:

Wojciech Łowisz

Nagroda za drugie miejsce, tj. oba tomy “Zbieracza burz” Mai Lidii Kossakowskiej oraz “Antologia opowiadań o Opolu”, powędrują do:

Anety Oleksiewicz

Ostatnie miejsce na podium, a co za tym idzie  “Antologię opowiadań o Opolu”, wygrywa:

Joanna Partyńska

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do pilnego śledzenia naszej strony. Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejny konkurs.

Zły Wilk

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł

Tym razem się nie udało. Cóż, gratuluję szczęśliwcom :)