Zapowiedź gry: Endless Legend

Podoba się?

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Iceberg Interactive na rynku polskim, poinformowało o nowym tytule w planie wydawniczym. Endless Legend, strategia 4X osadzona w realiach fantasy pojawi się na rynku polskim równocześnie z premierą światową 19 września.

Endless Legend to kolejna produkcja studia Amplitude Studios, które wcześniej stworzyło wysoko ocenianą, osadzoną w realiach sci-fi strategię Endless Space. Akcja Endless Legend dzieje się w tym samym uniwersum. Jednak o ile wcześniejsza produkcja skupiała się na rozwoju międzygwiezdnego imperium, Endless Legend jest strategią rozgrywającą się w świecie fantasy.

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że po raz kolejny będziemy mogli naszym rodzimym graczom dostarczyć tak dobrą grę. Endless Legend już teraz jest mocno oczekiwanym tytułem, porównywanym przez media do Cywilizacji i Heroes of Might and Magic.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu na ryku polskim.

Wydawnictwo Techland zapowiada wydanie gry w trzech wersjach:
• Wersja podstawowa w cenie 99,90 zł
• Wersja Premium z szeregiem dodatków – wydana tylko na rynku polskim w cenie 119,90 zł wersja pudełkowa i cyfrowa wersja Premium w cenie 109,90 zł.

Wersja Premium Endless Legend zawierać będzie: limitowane pudełko, poradnik, zestaw drukowanych litografii, soundtrack, artbook, naklejkę na laptopa lub PC.

Widzimy jak szybko zmienia się sytuacja na rynku, jak silna staje się dystrybucja cyfrowa. Nie chcemy jednak zapominać o tym, że gra jako produkt to nie tylko kod STEAM. Polscy gracze wciąż uwielbiają celebrować gry, właśnie w wydaniach pudełkowych. Dlatego naszym klientom stale proponujemy edycje specjalne gier pudełkowych.” tłumaczy Tomasz Gawlikowski, z Wydawnictwa Techland.

Tylko w sklepie BoxOff Store gra Endless Legends dostępna jest już w formie wczesnego dostępu Early Access, umożliwiając rozgrywkę jeszcze przed oficjalną premierą.

W BoxOff Store cały czas staramy się zaskakiwać swoich klientów naszą ofertą i specjalnymi promocjami. Endless Legends jest pierwszą tak dużą grą z Early Access’em i cenami dostosowanymi do naszego rodzimego rynku. Chcemy, aby BoxOff Store coraz częściej oferował gry we wczesnych dostępach i w odpowiednich cenach dla naszych graczy. Kolejnymi informacjami o grach dostępnych w Early Access, na BoxOff Store podzielimy się z graczami już niebawem. Mamy nadzieję, że to będzie istnie diabelska niespodzianka.” – podsumowuje Tomasz Gawlikowski, z Wydawnictwa Techland.

Endless Legend to strategia fantasy 4X, osadzona w uniwersum wykreowanym w grze Endless Space, w której mocny nacisk położony jest na grafikę oraz oryginalność świata, w którym dzieje się gra. Twórcy zerwali z Tolkienowskim kanonem fantasy, wprowadzając 8 zupełnie odmiennych frakcji, walczących o przetrwanie na jednej planecie. Gracz wybierając jedną z frakcji musi poprowadzić ją do zwycięstwa nad innymi nacjami poprzez dominację, dyplomację, naukę lub handel. Gra oprócz trybu fabularnego dla pojedynczego gracza wprowadza również możliwość grania zespołowego, na samemu stworzonych mapach. Gra posiada również turowy, taktyczny system bitew, możliwość zatrudniania i szkolenia bohaterów oraz własnoręczne tworzenie jednostek.

Premiera Endless Legends już 19 września na PC w cenie 99,90 zł oraz 119,90, w polskiej wersji kinowej.

Więcej informacji o Endless Legends:
https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo
Gry dostępne w sklepie BoxOff Store:
Edycja Standardowa: https://boxoffstore.pl/pl/games/endless-legend/
Edycja Premium: https://boxoffstore.pl/pl/games/endless-legend-2/
oraz WirtualnyPunkt:
Edycja Standardowa: http://www.wirtualnypunkt.pl/endless_legend_[preorder],0,3553.html
Edycja Premium: http://www.wirtualnypunkt.pl/endless_legend_premium_[preorder],0,3554.html

***

O firmie Techland:
Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 250 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i kanadyjskim Vancouver. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze