Zgłoś program na Copernicon i przybądź na Zlot Miłośników Dory Wilk!

Podoba się?

Copernicon_banner_750x100

Uwaga, jeszcze tylko do 25 sierpnia można zgłaszać punkty programu na Copernicon 2014! Wystarczy zarejestrować się na stronie konwentu i wypełnić formularz. Znajdziecie przy nim również kilka wskazówek odnośnie projektowania i zgłaszania Waszych punktów. Twórcy programu, jak co roku, mogą liczyć na zniżki przy akredytacji w wysokości 50% za każdy przeprowadzony punkt programu (do podziału pomiędzy twórców danego punktu).

Przypominamy również o tym, że Gavran patronuje Coperniconowi i wraz z organizatorami konwentu oraz Anetą Jadowską mamy przyjemność zaprosić Was na Zlot Miłośników Dory Wilk, na którym odbędzie się konkurs cosplay! Oprócz głównej nagrody, czyli kompletu książek o przygodach Toruńskiej wiedźmy, z dedykacją od autorki, będzie można wygrać i inne książki ufundowane przez Fabrykę Słów na naszą prośbę. Będą też nagrody pocieszenia, drobne upominki powiązane z Heksalogią oraz kilka niespodzianek.  Aby niczego nie przegapić weźcie udział w wydarzeniu, nawet jeśli nie planujecie się przebierać, bo moc wrażeń gwarantujemy każdemu miłośnikowi twórczości Anety Jadowskiej!

Zatem kierunek Copernicon!

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze