“Hell-P” z autografem nagrodą w świątecznym konkursie na fantastyczną choinkę!

Podoba się?

Pamiętacie o naszym konkursie na najpiękniejszą fantastyczną choinkę? Jeśli nie, to przypominamy o zasadach >> TU <<. Otóż wydawnictwo Piaskun również ma dla Was prezenty i postanowiło rozdać je właścicielom najbardziej bajecznego świątecznego drzewka! Tak więc oprócz standardowego zestawu nagród od nas, trzy pierwsze miejsca otrzymają od wydawnictwa Piaskun egzemplarz powieści Eugeniusza Dębskiego “Hell-P” z autografem autora! Tak więc do dzieła, choinkę ubrać czas! 

Zadanie konkursowe polega na sfotografowaniu własnoręcznie udekorowanej świątecznej choinki. Choinkę należy udekorować wedle gustu i uznania, dowolną techniką, używając do tego dowolnych narzędzi i materiałów, pamiętając jednak o tym, że motywem przewodnim ozdabiania drzewka ma być szeroko pojęta fantastyka.

Fotografię wraz z krótkim opisem należy zamieścić na ścianie facebookowego wydarzenia „Konkurs: Fantastyczna choinka”.Wymagane jest aby na zdjęciu pojawił się przedmiot z wyraźnie widocznym napisem „Gavran” (może być to kartka papieru, lub cokolwiek innego na co da się nanieść napis. Może bombka?). Napis nie może być dodany do zdjęcia cyfrowo, poprzez fotomontaż. Zdjęcie nie spełniające tych kryteriów zostanie zdyskwalifikowane z konkursu. Napis ma służyć potwierdzeniu, że zdjęcie zostało wykonane na potrzeby konkursu i nie zostało ściągnięte z sieci.

Dopuszczamy modyfikacje służące uwypukleniu wyrazu i przesłania pracy. Można manipulować kolorami zdjęcia, tj. zmieniać: nasycenie, jasność, barwę, jaskrawość, kontrast, intensywność i gammę kolorów. Dopuszczalne są także: lomo, cross process, fotografia otworkowa, dragan style, tilt-shift, selective colour, BW, sepia, dream, retro (czyli techniki postarzające), warstwy nanoszące efekty w rodzaju zniszczonego zdjęcia, stylizowane ramki oraz HDR. Nie dopuszczamy matte paintingu – czyli prac, które powstają za pomocą łączenia elementów z kilku zdjęć. Wszelkie inne manipulacje obrazem, nie wymienione tutaj spowodują zdyskwalifikowanie zdjęcia.

Nagrodami w konkursie, dla sześciu pierwszych miejsc, będą książki: konkurs gavran

* Pierwsze miejsce: Zestaw dwóch książek George’a R. R. Martina + książka “Hell-P” E. Dębskiego z autografem od wydawnictwa Piaskun
* Drugie miejsce: Zestaw dwóch książek Terry’ego Goodkina + książka “Hell-P” E. Dębskiego z autografem od wydawnictwa Piaskun
* Trzecie miejsce: Zestaw dwóch książek Terry’ego Goodkina + książka “Hell-P” E. Dębskiego z autografem od wydawnictwa Piaskun
* Czwarte miejsce: Zestaw dwóch książek Andrew Fukudy
* Piąte i szóste miejsce: po jednej książce Andrew Fukudy.

+ Nagrody niespodzianki w ramach wyróżnień dla wybranych zdjęć.

Pamiętajcie aby zapoznać się z pełnym regulaminem konkursu!

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze