Kosmiczny KONKURS z Ursulą K. Le Guin

Podoba się?

grafika hain3

Zastanawialiście się kiedyś, jak by to było wyruszyć w świat, a dokładniej we wszechświat, i zorganizować sobie swoją własną wyprawę kosmiczną? Jeśli nie, to rozważcie ten pomysł. Mamy bowiem dla Was konkurs!

Do rozdania przygotowaliśmy dwa egzemplarze książki “Sześć światów Hain” autorstwa Ursuli K. Le Guin. Są to potężne omnibusy zawierające sześć powieści wchodzących w skład cyklu Ekumena, nazywanym też Hain. Czyli walczycie w zasadzie o 6 książek, choć zebranych w jednym sporym tomie (świetnie się prezentującym i, co ważnie, porządnie wydanym). Zachęcamy również do zapoznania się z recenzją napisaną przez Powiało Chłodem, kliknij tutaj.

Co zrobić, by dostać je w swoje łapki?

Otóż zadaniem konkursowym jest zaplanowanie wyprawy kosmicznej. Opiszcie nam cel swojej podróży, osoby, które byście ze sobą zabrali (prawdziwe lub wymyślone), a także wszelkie szczegóły, które uznacie za istotne.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Kosmiczny KONKURS. Konkurs trwa od 06 do 31 stycznia 2016.

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Powodzenia! :-)

Czytam, oglądam, słucham i fotografuje. Jestem również głównym adminem strony oraz od czasu do czasu coś napiszę. Jeśli jest jakiś kłopot w użytkowaniu strony to śmiało pisz do mnie poprzez formularz kontaktowy na stronie. :-)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze