Podoba się?

Poniżej przekazujemy komunikat od organizatorów Warszawskich Targów Fantastyki, które miały się odbyć w połowie czerwca.

Drodzy Fantastyczni!

Jak wiecie w marcu zostaliśmy zmuszeni do przesunięcia terminu wiosennej edycji Targów. Analizując sytuację, odwołując się do wróżbitów, wieszczy, istot nadprzyrodzonych, magów i całej reszty podobnych instytucji, wybraliśmy połowę czerwca jako najlepszy termin. Mając nadzieję, że do tego czasu będzie już po epidemii, w międzyczasie robiliśmy wszystko co w naszej mocy by czerwcowa impreza była co najmniej tak samo dobra jak ta zaplanowana na marzec. Niestety… pomimo naszych starań, zanoszonych modłów do wszelkich bóstw, składania ofiar i tym podobnych działań, stan wywołany przez małe, chińskie, złośliwe coś ma się świetnie i pokrzyżował nam (i nie tylko nam jak wieść niesie) wszystkie plany. W chwili obecnej nie jest możliwe zorganizowanie Targów, a nie chcemy podawać Wam informacji o ich odwołaniu w ostatniej chwili.

Dlatego musieliśmy podjąć już teraz kilka naprawdę trudnych decyzji…

Po pierwsze – przekładamy tegoroczną wiosenną edycję na rok 2021. A dokładniej na weekend 20/21 marca 2021. Nie chcemy tracić z Wami kontaktu i dlatego (o ile Facebook pozwoli) zmienimy nazwę i termin tego wydarzenia.

Po drugie – na weekend 28/29 listopada zaplanowaliśmy dla Was jesienne Targi – tak byście mogli zrobić odpowiednio fantastyczne zakupy przed Świętami oraz uwaga, uwaga, świętować z nami pięciolecie naszej imprezy :) Bądźcie czujni – odpowiednie wydarzenie pojawi się na FB już wkrótce :)

Po trzecie – przygotowaliśmy odpowiednią na obecne czasy wersję syrenki i juz teraz możecie ją obejrzeć na naszym FP. Dajcie nam znać czy Wam się podoba i czy chcielibyście mieć możliwość zamówienia z nią gadżetów :)

❗UWAGA ❗

Wszystkie zakupione wejściówki oraz pakiety zachowują ważność w nowym terminie. Naturalnie jeśli nie będziecie mogli pojawić się w nim na Targach to zwrócimy Wasze pieniądze – prosimy o kontakt przez e-mail w odpowiedzi na potwierdzenia zamówień jakie otrzymaliście. Natomiast wszystkie dotychczas wykupione, opłacone i niewycofane wejściówki przy odbiorze otrzymają od nas dodatkowy mały bonus :)

Pozdrawiamy i pamiętajcie by trzymać się zasad #ZostanwDomu

Wasze
Targi Fantastyki

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze