Podoba się?

FilozofiKon 6: Horror metafizyczny — tym razem inspirowane twórczością H.P. Lovecrafta, a tradycyjnie poświęcone popkulturze w ogóle spotkanie w nowatorskiej formie, łączącej międzynarodową konferencję naukową z konwentem fanowskim. Wydarzenie odbędzie się 14–17 maja 2021 roku w formie pełni zdalnej – poprzez aplikację Zoom oraz streaming na Facebooku i YouTubie.

Cykl FilozofiKon umożliwia zetknięcie adeptek i adeptów filozofii na wszystkich etapach intelektualnych poszukiwań (studenckim, doktoranckim, doktorskim i innych) z fanami i fankami kultury popularnej, co automatycznie staje się okazją do popularyzowania samej filozofii. Jest to jednak przedsięwzięcie interdyscyplinarne.

Tegoroczna, szósta odsłona cyklu oscyluje nie tylko wokół dzieł H.P. Lovecrafta, ale także okultyzmu, grozy, magii i gotycyzmu – choć nie ograniczamy się do tych tematów! O tym, co odkryjecie i przeżyjecie na FilozofiKonie, zdecydujecie razem z organizatorami.

Do 15 kwietnia można wysyłać propozycje referatów (w formie zwykłej lub wideo) oraz atrakcji do części konwentowej.

Planowane są punktowane publikacje pokonferencyjne punktowanym czasopiśmie Folia Philosophica.

Wszystkie informacje znajdziecie w wydarzeniu, które będzie na bieżąco aktualizowane: https://www.facebook.com/events/296023758620693

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze