Zapowiedź: Martwe jezioro – Marcin Mortka

Podoba się?

Martwe jezioroData premiery: 12. sierpnia 2022

Wydawnictwo: SQN

Kiedy niebo przesłania cień smoczych skrzydeł…

Pięcioro podróżników,
cztery tajemnicze cele,
jedna bardzo niebezpieczna wyprawa.

Weteran krwawo rozpędzonego powstania Mads Voorten nie życzył sobie towarzystwa przy przeprawie przez owiane złą sławą Martwe Jezioro, ale przeznaczenie sprawiło, że połączył siły z oschłą Smoczą Strażniczką, gniewnym głuchoborskim rycerzem, przewodnikiem Okrajcem, milczącym pohorskim wojownikiem oraz krukiem mówiącego ludzkim głosem. Towarzystwo, którego sobie nie życzył, okazało się jednak dopiero początkiem jego problemów.

Marcin Mortka tworzy świat fantasy, w którym rządzą wyznawcy Smoczycy, zwykli ludzie borykają się z Przekleństwem i mogą jedynie marzyć o wolności, a w elfy mało kto wierzy.

Fani epickich scen walki, smoków i fantastycznych opowieści nie przejdą obok tej historii obojętnie. Przygotuj się na przygodę, która zostanie z Tobą na długo.

Klasyczna fantastyka w uwielbianym przez tysiące czytelników stylu!

Trzymacie w rękach nowe wydanie, poprawione, w zupełnie nowej szacie, pod nową redakcją i dopracowaną przez najlepszych specjalistów. Dzięki staraniom autora i zespołu wydawniczego książka zyskała nową jakość, którą oddajemy do lektury i oceny, wierząc, że przygoda z Madsem Voortenem w odświeżonej formie okaże się nową jakością.

Data wydania: 12.08.2022
Liczba stron: 336
Cykl: Straceńcy Madsa Voortena
Tom: 0.5
Okładka: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 9788382105513

Zły Wilk

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze