Grillbar Galaktyka w październiku!

Podoba się?

   Już jest okładka do nowej powieści niekwestionowanej Królowej Polskiej Fantastyki. Mowa oczywiście o Mai Lidii Kossakowskiej i książce Grillbar Galaktyka, z którą powraca na literackie manowce.   Tym razem słynąca ze swoich anielskich powieści autorka sięgnęła po tematykę science fiction i popełniła space operę. Z jakim skutkiem?  Tego dowiemy się już 28 października, kiedy do księgarni trafi Grillbar Galaktyka.

Trzeba przyznać, że zapowiada się pysznie:

Główny bohater książki to międzyukładowej, a być może nawet kosmicznej sławy Mistrz Kuchni. W wyniku przedziwnego splotu wydarzeń zamieszany zostanie w aferę i wystawiony na celownik galaktycznej mafii. Wynajęty killer rusza jego tropem. Co dalej? – Tego już nie zdradzimy. Ma być wesoło, a akcja raz zerwana do galopu zwolni dopiero na ostanim zdaniu. Z naszym Mistrzem galaktycznej patelnii i rusztu zwiedzimy szereg kompletnie odjechanych światów.

Czyżby echo kulinarnych zamiłowań Mai i Jarosława Grzędowicza? Jedno jest jednak pewne W Grill Barze nie będzie aneksu z galaktycznymi przepisami. Chyba, nie będzie :)

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze