KONKURS “Fantastyczne Halloween”

Podoba się?

Dajemy Wam niepowtarzalną szansę, aby urzeczywistnić swoje fantazje!

Właśnie u nas i dla nas możecie wcielić się w postać, którą skrycie chcieliście się stać. Która zajmowała Wasze myśli i marzenia… Dajemy Wam racjonale wytłumaczenie dla wszystkiego co sobie wymyślicie! I nie tylko nikt Was za to nie potępi, tłumy będą Wam zazdrościć i podziwiać Waszą inwencję, a najlepsze kreacje sowicie wynagrodzimy! Sami sprawdźcie! Ruszajcie więc na podbój strychów i szaf – tylko nie przechodźcie na drugą stronę! Zmieńcie swój wizerunek nie do poznania, zróbcie zdjęcie i wyślijcie do nas! Nie wiadomo, kiedy znów nadarzy się szansa bycia kimś innym!

Ruszamy z kolejnym konkursem fotograficznym, tym razem jednak na najlepszy cosplay! Z okazji zbliżającego się Halloween organizujemy Wielki Bal Przebierańców, a najlepsze kostiumy nagrodzimy wspaniałymi, książkowymi nagrodami jeśli tylko prześlecie nam jego zdjęcie ;) .  Fotografie mają przedstawiać cosplay waszej ulubionej postaci z literatury fantastycznej (wydanej pod znakiem Fabryki Słów), co oznacza, że należy przebrać się za wybranego książkowego bohatera. Mile widziane zaaranżowanie jakiejś scenki z powieści z jego/waszym udziałem. Im więcej będzie się działo na zdjęciu, tym lepiej! Im bardziej upodobnicie się do wybranej postaci , tym bliżej Wam do wygranej! A jest o co walczyć!

Nagrodami w konkursie, dla trzech pierwszych miejsc, będzie zestaw książek ufundowany przez wydawnictwo Fabryka Słów.

W skład zestawu wchodzą:

* Wiedźma Naczelna autorstwa Olgi Gromyko.

* Obsydianowe Serce część 1 i 2 autorstwa Ju Honisch.

* Grillbar Galaktyka autorstwa Mai Lidii Kossakowskiej

Organizatorzy przewidują także Nagrodę Fabryki w postaci książki “Uchwycić Moment” wydawnictwa Fabryka Słów, gdzie laureata wybiorą pracownicy wydawnictwa.

Wymagane jest aby na zdjęciu pojawiła się jakakolwiek książka wydawnictwa Fabryka Słów lub przedmiot z wyraźnie widocznym napisem „Gavran” (może być to kartka papieru, lub cokolwiek innego na co da się nanieść napis). Ani książka ani napis nie mogą być dodane do zdjęcia cyfrowo, poprzez fotomontaż. Zdjęcie nie spełniające tych kryteriów zostanie zdyskwalifikowane z konkursu. Zarówno książka jak i napis mają służyć potwierdzeniu, że zdjęcie zostało wykonane na potrzeby konkursu i nie zostało ściągnięte z sieci.

Tym razem jednak to nie jury, a internauci wybiorą zwycięzców. Trzy zdjęcia, które zbiorą największą ilość głosów w internetowej ankiecie – wygrają – a ich autorzy otrzymają obiecane zestawy. Prace można nadsyłać od 25.10.2011 do 07.11.2011 włącznie, na adres [email protected].  Głosowanie internautów będzie trwać od 08.11.2011 do 15.11.2011włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 16.11.2011.

UWAGA!

Nieznajomość

>> REGULAMINU KONKURSU <<

nie zwalnia z jego przestrzegania.

Prace niespełniające kryteriów określonych Regulaminem zostaną zdyskwalifikowane z konkursu. Koniecznie zapoznaj się z zasadami nadsyłania prac jeśli nie chcesz stracić swojej szansy na wygraną!

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hlukaszuk

Najprostsze rozwiązanie to zrobić zdjęcie sąsiadowi jak goni kurę, co prawda nie czarną a brązową i dać mu do ręki sierp. Wypisz wymaluj Jakub Wędrowycz.

 
Milena

Zdjęcie wysłane. Nie mogę doczekać się, kiedy zobaczę pozostałe. Będziemy razem tworzyć żywą grupę bohaterów książek Fabryki Słów! C: