“Wilk w owczej skórze” nadchodzi!

Podoba się?

  “Wilk w owczej skórze” to nowe, pokaźne, opowiadanie autorstwa Anety Jadowskiej – autorki “Złodzieja dusz”, pierwszego tomu o przygodach Dory Wilk. Już 22 listopada trafi do sieci w formie e-booka przygotowanego przez fanów pisarki. Portal Gavran patronuje całemu przedsięwzięciu. Już dziś mamy dla Was garść newsów odnośnie całej produkcji oraz przedpremierowy fragment opowiadania.

Wilk w owczej skórze – Fragment I

Przedstawiamy „Wilka w owczej skórze”, opowiadanie łącznikowe między „Złodziejem dusz” a „Bogowie muszą być szaleni”:

W życiu Dory Wilk wiele się zmieniło po sprawie z magiem (opisanej w „Złodzieju dusz”). Mieszka w Thornie, próbuje znaleźć swoje miejsce i rozkręcić agencję detektywistyczną. Plotki o tym, że jej techniki w zabijaniu wampirów nie mają sobie równych, przyciągają dość dziwne zlecenia. A przecież Dora chce tylko uczciwie zarabiać na życie, robiąc to, w czym jest dobra. Bo możesz usunąć dziewczynę z policji, ale znacznie trudniej usunąć policję z niej.

Jeden dzień z nowego życia Dory Wilk. Zaginiona córka i zrozpaczona matka… martwa dziewczyna i duchy, nie dające spać Witkacowi… konieczność dogadania się z Romanem, wampirzym księciem i odnalezienia prawdziwego mordercy… Ciał przybywa, nic nie jest takie, jak mogłoby się wydawać, a dyskusje o wampirzych nawykach żywieniowych prowadzą w niebezpieczne rewiry.

Wędrując ulicami Torunia i Thornu, musi odkryć, kto jest wilkiem w owczej skórze, nim będzie za późno…

UWAGA: opowiadanie zawiera: wiedźmę z niewyparzonym językiem, melancholijnego szamana na odwyku, sarkastycznego księcia wampirów, który z pewnością nie błyszczy w słońcu jak kryształki Svarovskiego, rosyjską socjopatkę, cytującą Hannibala Lectera oraz mnóstwo martwych ciał, a to jeszcze nie wszystko!

Opowiadanie będzie udostępniane Czytelnikom w formie e-booka za symboliczną opłatą przez pierwsze dwa miesiące. Po upływie tego czasu zostanie opublikowane na stronie autorki gratis, lecz bez dodatków dostępnych w e-booku.  Tymczasem ruszyła strona promująca “Wilka w owczej skórze”, a na niej ciekawostki odnośnie całej produkcji oraz fragmenty opowiadania. Zapraszamy również do przyłączenia się do wydarzenia na facebooku i śledzenia na bieżąco newsów związanych z publikacją e-booka.

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze