Zapowiedź: B.V.Larson – Rój

Podoba się?

Data wydania: 9 listopada 2012

Wydawnictwo: Fabryka Słów

B.V.Larson jest prawdziwym królem Amazona. Na czym polega fenomen self-publishera ze słonecznej Kalifornii? Receptą na jego sukces jest prosta i czysta zasada – autor daje czytelnikowi nie to, o czym sam chciałby napisać, ale to, czego potrzebuje jego czytelnik i o czym chce czytać. Właśnie z tego powodu jego książki sprzedają się w niebywałych ilościach. 

 Agresywni, żądni władzy obcy za pośrednictwem statków kosmicznych porywają ludzi, by przeprowadzać na nich swoje tajne eksperymenty. Najsilniejsi stają się żołnierzami. Co dzieje się ze słabymi? Strach myśleć, jakie przeżywają piekło. Ludzkość, uznawana przez obcych za jednostki prymitywne, zostaje rzucona w sam środek kosmicznej wojny o surowce.

 Fragment:

 Waliłem go po oczach i głowie, a on nie chciał umrzeć, choć w końcu nie miał wyjścia. Ramiona miałem pocięte, w paru miejscach mocno krwawiły, ale wygrałem. Wrzasnąłem nad trupem, z wściekłości i z radości. Miałem nadzieję, że on też przyłożył się do śmierci dzieciaków. Oszalały z żalu miałem też nadzieję, że sam ma dzieci. 

 W tym momencie zaświtało mi w głowie, że mogę spodziewać się kolejnych gości. Nie dadzą za wygraną po zaledwie dwóch próbach. Musi ich być więcej.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze