KONKURS Z RYCERZEM LATA

Podoba się?
Witajcie!

Niedawno wydawnictwo MAG wypuściło na rynek kolejny – czwarty – tom Akt Dresdena. Pewnie część z Was chętnie by go przeczytała? My damy Wam taką możliwość – do rozdania mamy dwa egzemplarze „Rycerza lata” Jima Butchera.

Rycerz – poza tym, że czai się na cnoty niewieście –  w wolnym czasie zabija też smoki, coby rzecz jasna zwiększyć swe szanse na owe cnoty. (I tak, wiem, że to pokrętne rozumowanie). Waszym zadaniem jest znalezienie w poniższej wykreślane imion dwudziestu jeden smoków z literatury i gier, a z pozostałych liter ułożyć hasło, będące mianem pewnego legendarnego smoka. Jako podpowiedź dodam, że żadne z imion nie zostało zapisane na skos.

Listę odpowiedzi wraz z rozwiązaniem graficznym w formacie .jpg z zaznaczonymi imionami smoków prześlijcie na adres [email protected], w tytule wpisując RYCERZ. Za każdego poprawnie odgadniętego smoka z gry lub literatury otrzymacie po 1 punkcie, zaś za hasło zdobędziecie 2 punkty.
Nagrody trafią do dwóch uczestników, którzy uzbierają największą ilość punktów, a w razie większej ilości takich osób dodatkowo decydować będzie czas na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Ale pamiętajcie! Zgłoszenia możecie nadsyłać dopiero od 18 września 2013 od godziny 20:00. Konkurs zakończy się 20 września o godzinie 20:00.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze