KONKURSOWA NAWAŁNICA

Podoba się?
Witajcie,  Śmiałkowie!

Za nami początek jesieni. Niestety, pogoda nie jest dla nas łaskawa i przywitała nas jesiennymi słotami, a nie zaś pięknym babim latem. Aby rozgrzać Was – Konkursowiczów – a właściwie Wasze szare komórki, przygotowaliśmy kolejny konkurs. Tym razem proponujemy Wam egzemplarz książki “Nawałnica mieczy. Stal i śnieg” George’a R. R. Martina.

Pewnie każdy z Was słyszał o telewizyjnym serialu “Gra o Tron”, nakręconym na podstawie serii “Pieśń Lodu i Ognia” autorstwa G.R.R. Martina. Co ma to wspólnego z zadaniem dla Was? Już tłumaczę. Tym razem będziecie musieli odgadnąć trzynaście tytułów seriali oraz książek i ich autorów, na podstawie których owe seriale powstały. Poniżej znajdują się zdjęcia, do których należy przypisać odpowiednie dane w kolejności: liczba porządkowa, tytuł serialu – tytuł książki – jej autor.

Listę odpowiedzi prześlijcie na adres [email protected], w tytule wpisując NAWAŁNICA.  Za każdy prawidłowo odgadnięty serial (wraz z tytułem książki i autorem) otrzymacie 1 punkt, ale uwaga, za każdą błędną odpowiedź odejmiemy Wam 2 punkty.
Egzemplarz trafi do Konkursowicza, który uzbiera największą ilość punktów, a w razie większej ilości takich osób dodatkowo decydować będzie czas na zasadzie “ostatni będą pierwszymi” – tzn. zgłoszenie, które dotrze do nas jako ostatnie przed zakończeniem konkursu, zostanie nagrodzone książką. Konkurs zakończy się 30 września o godzinie 20:59:59.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina

Jeśli serial jest na podstawie cyklu powieści, to należy wpisać nazwę całej sagi, czy tytuł pierwszej książki?

 
Oksa

Wystarczy podać nazwę cyklu. Powodzenia. ;-)