Zapowiedź: Przerwana cisza – Michalina Dzierżęga

Podoba się?

 Data wydania:wrzesień 2013

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza

Adrianna pewnego dnia budzi się w nie swoim łóżku, w nie swoim pokoju, z amnezją i blizną na lewym policzku. Dookoła niej znajdują się ludzie, którym zależy wyłącznie na zbadaniu jej niezwyczajnych właściwości, bo Rianna nie jest zwyczajną nastolatką. Potrafi bawić się telekinezą, lewitować, poznawać myśli innych ludzi. By dowiedzieć się, kim jest, musi wykonać krok w przepaść swej niepamięci, zaufać nieznanym, napotykanym na swojej drodze ludziom. Wkrótce dostaje się do Exponentii – szkoły magii – gdzie wszystkie puzzle jej życia po kolei zaczynają układać się w całość…

Książka młodej autorki – Michaliny Dzierżęgi – to bardzo dojrzała opowieść o zgłębianiu własnego „ja”, o odkrywaniu tajemnic swojej psychiki, miłosnych zauroczeniach, o zderzaniu się z trudną przeszłością i przyszłością. W tle opowieści o szesnastolatce, poszukującej prawdy o sobie, znajdują się same niezwykłości: szkoła magii, łowcy, magowie, czarodziejskie odwary i inne nieprawdopodobne historie.

Michalina Dzierżęga – uczennica z Turzy Śląskiej. Jeden z jej utworów prozaicznych znalazł się w pokonkursowym zbiorze „Wiatr ma w kieszeniach miliard skrzypiec”.

Tytuł: Przerwana cisza
Autor: Michalina Dzierżęga
ISBN: 978-83-7805-699-7
Oprawa: miękka
Format: 144×206 mm
Liczba stron: 366
Cena: 35 zł

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze