KONKURS: ODEJDŹ OD KLAWIATURY!

Podoba się?

Witajcie, Konkursowicze!

Dzisiejsza zabawa nie będzie dotyczyć nagrody książkowej, ale biletów, dzięki którym możecie spędzić najbliższą sobotę nie przed komputerem czy po prostu w domu, lecz razem z innymi pasjonatami fantastyki, gier czy seriali, a także spotkać się z takimi gwiazdami polskiego pisarstwa jak Andrzej Ziemiański czy Jacek Komuda. Zapraszamy po dalsze szczegóły. :-)

W dzisiejszym konkursie do wygrania są dwie wejściówki dla dwóch Konkursowiczów na sobotnie wydarzenie A.F.K. *, a zadanie umożliwiające ich otrzymanie jest bardzo proste. Jak zwykle, zresztą. :-D Poniżej przedstawiamy dwa pytania:

1. Co według gnostyków oznacza Uroboros?

2. Podaj nazwę księgi, w której po raz pierwszy pojawił się motyw Uroborosa.

Odpowiedzi na nie należy przesłać na adres [email protected], w tytule wpisując AFK. Nagroda trafi na adresy mailowe do dwóch Konkursowiczów, którzy udzielą poprawnej odpowiedzi na pytania, a w razie większej ilości takich osób dodatkowo decydować będzie czas na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Ale pamiętajcie! Zgłoszenia możecie nadsyłać dopiero od 9 października 2013 od godziny 20:00. Konkurs zakończy się 9 października 2013 r., o godzinie 23:59:59.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

* A.F.K.  to jednodniowe wydarzenie skierowane do wszystkich osób, które pragną efektywnie spędzić dzień. Konkretnie – 12 października, sobotę, w godzinach 8-22.

Celem tego wydarzenia jest zmotywowanie jak największej liczby ludzi do wyjścia z domów i przeżycia czegoś wspólnie. Organizatorzy chcą zachęcić ludzi z pasjami i hobby do przybycia na AFK oraz podzielenia się nimi z innymi uczestnikami. Istnieje mnóstwo różnych zainteresowań,  – dlatego też AFK nie ma motywu przewodniego, evet ten zapewnia jednak szeroki wachlarz zajęć – jest i coś dla fanów fantastyki, coś dla hobbystów kultury azjatyckiej, coś dla graczy i dla oglądających nałogowo filmy oraz seriale. Będzie można też spotkać się z polskimi pisarzami oraz wziąć udział w różnorakich pokazach, warsztatach i dyskusjach.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paula

hmmm, 2 wejściówki dla jednej osoby czy po jednej dla dwóch?

 
Paula

to ja odpowiem, ale że nie mam z kim iść, to się nie zgłaszam :P

1. jedność duchowa i fizyczna wszechrzeczy
2. Enigmatic Book of the Netherworld – gobowiec Tutenchamona bodajże