DEMONICZNY KONKURS

Podoba się?

Witajcie, witajcie!

Za oknem pogoda iście wiosenna, więc żebyście miast dotleniać szare komórki na spacerach, mogli spędzić przed komputerami jeszcze więcej czasu, przygotowaliśmy dla Was mały i przyjemny konkursik, w którym do wygrania są dwa egzemplarze “Demona Luster” autorstwa Martyny Raduchowskiej.

Jak sami pewnie wiecie, z lustrami bywa różnie – jedne nie mają za grosz szacunku dla swych właścicieli i w odbiciu dorzucają parę zbędnych kilogramów (których wcale a wcale tak naprawdę nie ma!), inne posuwają się jeszcze dalej w swej okropności i wysmykując się z rąk rozbijają na setki drobnych kawałków, przynosząc przy tym siedem lat nieszczęścia. Ale, jakie by nie były, to właśnie z nimi będzie się wiązać konkursowe zadanie. Tym razem musicie rozpoznać dziesięciu autorów, których książki ukazały się nakładem Fabryki Słów, a których to, na nasze potrzeby, spotkała mała lustrzana przygoda. Prawda, że banalne? Tak więc, do dzieła!

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: DK. Konkurs trwa od 21 lutego 2014 do 3 marca 2014, do godz. 22:00. Za każdą dobrą odpowiedź otrzymacie 1 punkt. Lecz pamiętajcie, że każda zła będzie powodować odjęcie 2 punktów z ogólnej ich puli (brak odpowiedzi to również zła odpowiedź).
Pierwsza z książek trafi do osoby, która zdobędzie ich najwięcej i jako pierwsza nadeśle swoje zgłoszenie w dniu 1 marca o godz. 19:35. W przypadku remisu o nagrodach decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.
Druga książka powędruje do osoby, która zdobędzie jak najwięcej punktów, a swoje zgłoszenie nadeśle w dniu 3 marca 2014, jak najbliżej przed wybiciem godziny 20:37:00. W przypadku remisu o nagrodach decyduje kolejność zgłoszeń – kto później, ten lepszy.
Swoich sił możecie spróbować w obu terminach, lecz “Demona Luster” można zdobyć tylko raz.

Wszelkie zgłoszenia nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

Zły Wilk

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gutek

Kiedy wyniki?

 
Sophie

W tym tygodniu już powinny się pojawić. :)