Konkurs!

Podoba się?
konkurs222_do wstawieniaHejho, witajcie!

Dawno nie było u nas konkursu. Jednakże okazji do świętowania tak jakby sporo – nasze gavranowe, jak przekroczenie progu 700 polubień na facebooku, ale też bardziej ogólne, jak zbliżające się Święta, minione Halloween, czy też Dziady. Okazji tyle, że jeden konkurs chyba nie wystarczy. Dlatego mamy dla Was DWA KONKURSY!Zasada jest taka: możecie zwiększyć swoje szanse i wziąć udział w obu, ale wygrać możecie tylko jedną książkę. Do rozdania mamy 4 egzemplarze „Ropuszek” Anety Jadowskiej, czyli na każdy konkurs przewidujemy po dwóch zwycięzców, którzy będą mogli postawić sobie na półeczce ten zbiorek opowiadań.

Konkurs 1 – Ropuszki? W sensie że kto?

Od razu uspokajam, nie musicie znać treści opowiadania „Ropuszki”, by wziąć udział w tym wariancie konkursu. Chcemy bowiem zobaczyć właśnie Wasz pomysł na ropuszki.  Mogą być rysowane, malowane, wyklejane, dziergane, czy nawet robione w origami. Technika dowolna. Przysyłajcie nam skany i zdjęcia swoich wyobrażeń dotyczących tej nazwy i istot za nią się kryjących. Jedynym wymogiem pracy jest napis Gavran, który musi się pojawić gdzieś na nadesłanym zgłoszeniu, a który nie może zostać naniesiony na pracę/zdjęcie w komputerze.

Konkurs 2 – No to może opowiadanko?

Nie bójcie się, nie chodzi o napisanie opowiadania. Wystarczy nam jedynie tytuł. Być może zauważyliście, iż Aneta Jadowska nie idzie prostą drogą, jeśli o tytuły powieści czy opowiadań chodzi. Często są to powiedzenia, nawiązania do filmów i nie tylko. Też czujcie się tak wolni – nie ograniczamy Waszej wyobraźni. Podeślijcie nam 3 tytuły, jakie mogłyby nosić kolejne opowiadania autorstwa Anety Jadowskiej.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: KONKURS Z ROPUSZKAMI. Konkurs trwa od 25 listopada do 21 grudnia 2015.

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Czytam, oglądam, słucham i fotografuje. Jestem również głównym adminem strony oraz od czasu do czasu coś napiszę. Jeśli jest jakiś kłopot w użytkowaniu strony to śmiało pisz do mnie poprzez formularz kontaktowy na stronie. :-)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
A.

Jak nas nie ograniczacie? To może być więcej niż 3 tytuły?

 
Sophie

Chodzi o nieograniczanie kierunku, w jakim może Was ponieść wyobraźnia. Tytuły mogą być tylko trzy – jeśli ma się więcej pomysłów, trzeba wytypować najlepsze. :)

 
Lena

Czy zgłoszenia na konkursy mają być w osobnych mailach, czy w mogą być w jednym?

 
Sophie

Nie ma to znaczenia. :)