Nowość: Siła niższa – Marta Kisiel

Podoba się?

Dziś ma miejsce oficjalna premiera najnowszej książki Marty Kisiel “Siła niższa”, kontynuacji “Dożywocia”.

Szanuj anioła swego, bo możesz dostać gorszego!

Wymęczony codzienną rutyną, za to oswojony z niecodziennymi zjawiskami Konrad Romańczuk odkrywa, że nie jest jedynym posiadaczem anioła stróża, a dwie takie istoty pod jednym dachem to dopiero początek kłopotów.

Światem rządzi prawo równowagi. To za jego sprawą wymiętolony pisarz oraz wiking z wyboru dzielą dom, w którym strych zamieszkują widma ze skłonnością do cielesności, w piwnicy leży ciało bez skłonności do czegokolwiek, a na piętrze urzęduje urocze Licho oraz anioł nie tyle stróż, ile strażnik więzienny. Równowaga zadbała nawet o to, by siła wyższa znalazła przeciwwagę w fatum o nikczemniejszych gabarytach, za to z przerostem ambicji.
Jako posiadaczka patentu na efekt motyla i śnieżnej kuli siła niższa dokłada wszelkich starań, by Konrad Romańczuk ponownie stał się bohaterem dramatu w nowej obsadzie. Fabułę tym razem dyktuje proza życia, a codzienność występuje jedynie w dwóch wariantach: albo kolejna fucha, albo sterczenie przy garach.
Konrad na własnej skórze przekona się, że zaburzona równowaga grozi nie tylko urwaniem głowy i postradaniem zmysłów: gdy siła niższa pokonuje wyższą, zatracić można samego siebie…

Typ okładki: miękka

Liczba stron 376

Format: 135 x 202 mm

Wydawca: Uroboros

ISBN: 978-83-280-2779-4

EAN: 9788328027794

Powieść jest dostępna zarówno w tradycyjnej papierowej formie, jak i w ebooku.

Przy okazji zapraszamy na Targi Książki w Krakowie, podczas których będzie możliwość spotkania się z Ałtorką (pisownia zamierzona) i dostać garść darmowych giftów. ;) Informacje o spotkaniu znajdziecie tutaj:
https://www.facebook.com/events/1377998635560746/

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze