Afterglow RPG

Podoba się?
Na portalu WspieramTo wystartowała kampania, która ma na celu wydanie AFTERGLOW RPG. Akcja w  przeciągu trzech godzin zebrała 100 procent wymaganego progu do wydania podręcznika w wersji elektronicznej. Kampania nadal odblokowuje dodatkowe cele zbiórki.

Tak przedstawiają cały pomysł twórcy:

Kampania, o której właśnie czytacie, jest naszą trzecią akcją prowadzoną w serwisie Wspieram.to. Poprzednie dwie, zakończone sukcesem, pozwoliły nam wydać i rozwinąć projekt, jakim jest Afterglow Miniatures Game – figurkowa gra strategiczna. Tym razem chcielibyśmy zaproponować Wam coś nowego, przeznaczonego dla fanów RPG.

Celem tej kampanii jest wydanie podręcznika głównego do Afterglow – Postapokaliptycznej Gry Fabularnej.

W trakcie rozwijania gry figurkowej Afterglow wielokrotnie spotkaliśmy się z opiniami, że wykreowany na jej potrzeby świat byłby wspaniałym uniwersum dla gry fabularnej. Ponieważ gry fabularne są nam bliskie (autor gra w RPG od 10 roku życia) pomysł padł na odpowiedni grunt i tym sposobem zaczęła klarować się wizja gry fabularnej, w której gracze wcielić się mogą w ocalałych i stawać przed wyzwaniami jakie niesie ze sobą życie w zniszczonym apokalipsą świecie.

By dowiedzieć się więcej o samej grze, zapraszamy na stronę lub fanpage gry.

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze