Fragment: Moja Jane Eyre – Cynthia Hand, Brodi Ashton, Jodi Meadows

Podoba się?

Już 22 sierpnia swoją premierę ma Moja Jane Eyre autorstwa Cynthii Hand, Brodi Ashton oraz Jodi Meadows. Zapraszamy do lektury fragmentu książki.

Może ci się wydawać, że znasz tę historię. Sierota Jane Eyre, bez grosza przy duszy, rozpoczyna nowe życie jako guwernantka w Thornfield Hall. Tam spotyka mrocznego i tajemniczego pana Rochester.

Pomimo dużej różnicy wieku i jego nieznośnego temperamentu, zakochują się w sobie i, o zgrozo, ONA wychodzi za niego za mąż.

Ale czy to na pewno Jane Eyre?

Przygotuj się na przygodę  w której nic nie jest takie, jak się wydaje: pewien dżentelmen ukrywa się bardziej niż trup w szafie. A co jeżeli we wszystko wmieszają się początkująca pisarka Charlotte Brontë i badacz zjawisk nadprzyrodzonych Alexander Blackwood?

 

Autor: Cynthia Hand, Brodi Ashton, Jodi Meadows
Tytuł oryginału: My Plain Jane
Tłumaczenie: Maciej Pawlak
Data wydania: 22 sierpnia 2018
Cena okładkowa: 37,99 zł
Format: 135 x 210 mm
Liczba stron: 512
ISBN: 978-83-8129-249-8

Pełnoetatowa książkoholiczka i filmomaniaczka. Recenzentka - amatorka, szpanująca swoim talentem pisarskim i nie rozumiejąca, dlaczego nikt nie chce podziwiać blasku jej intelektu, który przecież razi wszystkich po oczach. Czasami o skłonnościach masochistycznych, wiecznie niewyspana. Niepoprawna romantyczka, marząca o naprawianiu świata. Ponoć mówią, że nocą staje się Nocnym Cieniem i szuka nowych, szeleszcząco - papierowych ofiar...

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze