Podoba się?
Witajcie, czytacze!

Obiecaliśmy Wam kolejny konkurs, więc czas wziąć się do roboty. A nagroda zacna! Olga Gromyko znana jest ze świetnej, humorystycznej fantastyki, która gromadzi rzesze fanów, a my mamy dla Was egzemplarze jej Kronik Belorskich. Zapraszamy!

W serii osadzonej w świecie Belorii bohaterowie miewają różnorodne przygody, czasami muszą zmierzyć się z niezbyt przyjaznymi istotami (w końcu co to za mag praktyk, co to nic nie robi, nie?).  U Gromyko te “istoty nieczyste”, czyli takie rusałki, mawki, leszy czy wałdaki, to pomroki. I  z tym związany jest konkurs.

ZADANIE KONKURSOWE

Zadanie, które dla Was przygotowaliśmy, polega na zaprezentowaniu nam Waszego pomysłu na pomrokę. Opiszcie nam ją – czym jest, co robi, a może nawet jak powstaje. Nie pogardzimy również przedstawieniem graficznym. :)

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Kroniki Belorskie. Konkurs kończy się 8 lipca 2019.

Ile mamy egzemplarzy do rozdania? To zależy. Póki co wystawiamy jeden, lecz – kto wie – może dorzucimy i drugi, jeśli zgłoszeń będzie wiele. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych (Instagram, Facebook), gdyż i tam podrzucimy Wam wkrótce konkursy. :)

W razie wątpliwości co do zasad konkursu prosimy zadawać pytania w komentarzach pod wpisem – na pewno odpowiemy!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze