KONKURS Z “GAZ DO DECHY”

konkurs Gaz do dechy
Podoba się?

Witajcie, czytacze!

Jesień nadeszła, przynosząc ze sobą deszczowe i wietrzne dni, kiedy człowiekowi nawet nie chce się wychylać nosa z domu. Przydatny jest zatem spory stosik lektur, więc dajemy Wam szansę, by zadbać o zaopatrzenie. Mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia są książki od wydawnictwa Albatros. Z okazji zbliżającego się Halloween proponujemy Wam zabawę, w której możecie zgarnąć dwa egzemplarze najnowszego zbioru opowiadań Joego Hilla pod tytułem “Gaz do dechy“.

Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu najbardziej upiornego miejsca, jakie znasz – opisz, zrób zdjęcie lub zaprezentuj w innej formie, która przerazi nas na tyle, byśmy bali się nie dać Ci nagrody.

Do rozdania mamy dwa egzemplarze książki, a zwycięzców wybierze nasze jury.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać na adres mailowy konkurs.gavran@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując: GAZ DO DECHY. Konkurs zakończy się 2 listopada 2020.

W razie wątpliwości co do zasad konkursu prosimy zadawać pytania w komentarzach pod wpisem. :)

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez wydawnictwo Albatros.

Słów kilka o “Gaz do dechy”

Trzynaście historii mistrza grozy młodego pokolenia, który  przesuwa granice gatunku na nowe terytoria.

Wyjęci spod prawa motocykliści uciekający przez pustynię przed upiorną cysterną…  Wizyta młodych ludzi w wesołym miasteczku, która wcale nie kończy się wesoło… Uchylone drzwi do świata cudów, które okazują się furtką dla namacalnego zła… Podróż pociągiem w niecodziennym towarzystwie… Media społecznościowe, które nikogo nie uratują przed zombi… Bibliotekarz dostarczający najświeższe lektury umarłym… I wreszcie lot, podczas którego ludzie nieakceptujący się nawzajem zaczynają ze sobą rozmawiać – nieco za późno.

Gaz do dechy znalazł się w ścisłej czołówce Goodreads Choice Awards 2019 i zawiera dwa opowiadania napisane wspólnie ze Stephenem Kingiem m.in. W wysokiej trawie, sfilmowane przez  Netflix.

Paszczak

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze