Podoba się?

Organizatorzy Festiwalu Gier i Fantastyki Copernicon właśnie opublikowali program wydarzenia!

Przypominamy, że Copernicon 2021 planowany jest na ostatni weekend września, czyli 24-26.09. W tym roku Festiwal odbędzie się wyjątkowo w Cyberprzestrzeni dzięki aplikacji Gather Town. Umożliwia ona uczestnictwo w festiwalu z dowolnego miejsca na świecie bez utraty unikalnej atmosfery konwentu fantastyki oraz stworzenie wrażenia faktycznej bliskości z innymi uczestnikami.

W tym roku program wydarzenia składa się z aż 11 bloków tematycznych: azjatyckiego, popkulturowego, literackiego, popularnonaukowego, gier planszowych, gier elektronicznych, RPG, sesji RPG, konkursowego, okołofestiwalowego, a także spotkań fandomowych. Do dyspozycji uczestników będzie kilkaset godzin atrakcji, które rozpoczną się w piątek o godz. 16:00, a zakończą w niedzielę o godz. 17:00.
Ze szczegółowym programem można zapoznać się pod tym linkiem:
https://copernicon.pl/program/

Został on ujęty zarówno w jednej, dużej tabeli umożliwiającej całościowe przeglądanie programu, jak i z podziałem na poszczególne bloki zawierającym również krótki opis atrakcji.

Część programu będzie współtworzona przez gości Festiwalu. Wśród nich znajdą się zarówno pisarze, twórcy internetowi oraz eksperci w swoich popkulturowych dziedzinach. Szczegółowa lista gości znajduje się pod tym adresem:
https://copernicon.pl/goscie/

Copernicon 2021 odbywa się dzięki wsparciu w postaci dofinansowania z Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wydziału Kultury Miasta Toruń.

Paszczak

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze