Zapowiedzi Magdaleny Kubasiewicz na 2024

Podoba się?

Sa tu fani Magdaleny Kubasiewicz? Na swoim profilu na Facebooku autorka wstawiła krótkie podsumowanie minionych dwunastu miesięcy oraz plany na rok 2024. Doczekamy się opowiadań o bohaterce znanej z “Czarodziejki z ulicy Reymonta” oraz tekst o młodej Sarze z cyklu “Królewska wiedźma” (“Spalić wiedźmę”), a także dwie niespodzianki. Po szczegóły zapraszamy niżej. :)

Grudzień to czas podsumowań. Podsumowanie ogólne ograniczę do słów – 2021 był kiepski, 2022 bardzo zły, a 2023 jeszcze gorszy. Ale tak już w życiu po prostu bywa, raczej częściej niż rzadziej.

Za to twórczo – w 2023 w ręce czytelników trafiły Klątwa dla demona, Czarodziejka z ulicy Reymonta oraz Zaklęcie dla czarownika. Ta druga rozpoczęła trylogię czarodziejki Lady, studiującej magię w Krakowie, ta ostatnia – zakończyła serię Wilczej Jagody, warszawskiej wiedźmy klątw.
Tu ukłony ku ekipie Wydawnictwo SQN, dzięki którym stało się to możliwe. Praca wre już nad dwiema premierami na 2024 (tak, są napisane, teraz już pora na resztę cyklu wydawniczego), a ja właśnie piszę kolejną książkę.

Poza tym ukazał się zbiorek Cztery pory magii, absolutnie ukochana przeze mnie antologia, mój ulubiony projekt tego typu – przebił nawet Harde Baśnie, a ja mam absolutnego fizia na punkcie baśni. Knujemy już wraz z Aneta Jadowska (oficjalny fanpage) Marta Kisiel i Milena Wójtowicz kolejną taką antologię, i zarówno za pory magii, jak i za te knucia i wszystko inne mojemu wiedźmiemiu sabatowi dziękuję – dziewczęta, nie wiem, czy bez was wciąż bym pisała. Bardzo prawdopodobne, że nie. ;)

Czego możecie spodziewać się w 2024?
✅Powieści o Lady – osadzonej między opowiadaniami z pierwszej Czarodziejki
✅Powieści o młodej Sarze – w podobnych klimatach, co Żar i wicher (z Czterech pór magii). Jej częścią są Oczy pełne śniegu, niektórym znane z antologii WOŚP Szepty
✅Opowiadania o Lady, która powraca na ferie do rodzinnej miejscowości
✅Długiego opowiadania ze świata Polanii o nieznanej wam jeszcze wiedźmie, pracującej w straży pożarnej
✅Trzeciej powieści o… nie wiem. Dlaczego? Bo kończę pisać książkę, której pierwotnie nie było w planach i nie jestem pewna, czy trzecią premierą będzie ona, czy też ta, która nią być miała (i do której siądę w lutym).

A wszystkim czytelnikom, którzy moje książki w tym roku kupili bardzo dziękuję za wsparcie – i mam nadzieję, że przyszłoroczne premiery trafią w wasze gusta. ;)

Źródło: https://www.facebook.com/magdalenakubasiewiczprofilautorski

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze