KONKURS URODZINOWY – ETAP IV

Podoba się?

Witajcie, witajcie!

Przed Wami czwarty już etap naszego Urodzinowego Konkursu. Poprzednie zadanie okazało się dla Was niezwykle prostym. Dzisiejsze również nie powinno sprawić Wam większego problemu, gdyż przed Wielkim Finałem potrzeba chwili rozluźnienia.

Na poniższym obrazku widzicie 12 tytułów książek, które ukazały się nakładem wydawnictw będących sponsorami naszych nagród. Niestety, jakiś złośliwy chochlik porwał nam wszystkie samogłoski, a dodatkowo w niektórych tytułach przestawił kolejność wyrazów. Waszym zadaniem jest odgadnąć, jakie książki ukryliśmy w poniższej zagadce, a listę tytułów wraz z autorami przesłać do nas. Ale uwaga! Tylko Wielki Gavran wie, czy wszyscy wydawcy zostali uwzględnieni w tym etapie, tak więc – bądźcie czujni. ;)

Rozwiązanie należy wysyłać na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 4. Zgłoszenia możecie nadsyłać od 22 do 29 sierpnia 2013 roku do godziny 20:00.  Za każdą poprawnie podaną odpowiedź otrzymacie 1 punkt. Lecz pamiętajcie, że także w tym etapie każda zła odpowiedź oraz jej brak, powodować będą odjęcie 2 punktów z ogólnej puli punktów za wszystkie etapy. Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

 Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

Powodzenia!

Zły Wilk

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Patryk

Czyli ostatni etap “kto pierwszy ten lepszy”? ; )

 
GemmaBe

Kto pierwszy ten lepszy? Kurczę, głupio by było. Tyle pracy praktycznie na darmo by było :(