KONKURS URODZINOWY – ETAP V

Podoba się?

Witajcie, drodzy poszukiwacze nagród!

I oto nastał ten dzień, w którym Wasze trudy dobiegają końca. Po całym miesiącu zmagań w rozwiązywania urodzinowych łamigłówek wreszcie przyszła pora na Grand Finale. Czy będzie trudno, a może jednak całkiem łatwo? Sprawdźcie.

Jak powszechnie wiadomo, strategicznym momentem urodzinowego przyjęcia jest chwila, w której solenizant zdmuchując świeczki na torcie po cichu wypowiada swe marzenia. Również na Gavranowym przyjęciu nie mogło zabraknąć tegoż tradycyjnego elementu. Jednak mały problem w tym, iż nasz pochłonięty zabawą ptasi przyjaciel trochę pogubił się w niezliczonych i poplątanych korytarzach, których pełno w miejscu urodzinowej imprezy. I to właśnie Wasze zadanie!
Na poniższym obrazku widzicie labirynt, będący ostatnim etapem naszego konkursu. Waszą rolą jest doprowadzić szanownego solenizanta wprost do smakowitego tortu.

Rozwiązanie w formie graficznej jako załącznik należy wysyłać na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 5.  Pierwsza osoba, która nadeśle prawidłowe rozwiązanie otrzyma 10 punktów, druga dostanie ich 7, a trzecia 4. Kolejne rozwiązania otrzymają po 1 punkcie.
Zgłoszenia możecie nadsyłać dopiero 5 września  2013 roku od godziny 20:00 do 23:59 tegoż dnia włącznie.   Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

 Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

Zły Wilk

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
GemmaBe

Padłam.

 
Oksa

[Powerade] powstań ;-)

 
GemmaBe

Powstałam :D Labirynt robi tylko straszne wrażenie :) Godzinka roboty i po sprawie :)

 
Gracenta

Czy ja dobrze zrozumiałam , że odpowiedzi nadsyłamy OD 5 września? I w takim razie do kiedy możemy je nadsyłać tzn. po jakim terminie odpowiedzi nie będą brane pod uwagę ?

 
Oksa

Przepraszamy, małe niedopowiedzenie się wkradło.
Tak, odpowiedzi można przesyłać od 5 września od godziny 20:00 do godziny 23:59 tego samego dnia. Tak więc nie można przegapić tego 5 września, bo później już się nie liczy. :-)

 
GemmaBe

Dzięki za ten komentarz :) Doczytałam przez to regulamin i przed wcześnie nie wysłałam :)

 
Patryk

No to świetnie… właśnie wysłałem odpowiedź.
Dyskwalifikacja? :D

 
Patryk

Rozumiem. Nauczka na przyszłość. : )

 
hluk

Dobrze,że dopiero zobaczyłam, że jest jakiś ETAP V. Dzięki temu, jeszcze nic nie wysłałam. Myślałam, że IV była ostatnia. Dziś wchodzę, żeby sprawdzić może są wyniki, a tu kolejny ETAP.

 
GemmaBe

No i poszło :D kiedy bd wyniki? :)