KONKURS HALLOWEENOWY – ETAP III

Podoba się?

4 konkurs halloween

Witajcie!

Właśnie zakończył się etap drugi, więc natychmiast przechodzimy do trzeciego, by dać Wam szansę na zdobycie kolejnych punktów. Zadanie będzie nie mniej śmiertelno-mordercze niż dwa poprzednie, ale z pewnością nie sprawi Wam trudności.

Poniżej prezentujemy Wam wykreślankę, w której zostało ukryte 19 haseł, mniej lub bardziej związanych ze śmiercią. Waszym zadaniem jest je odnaleźć, a z pozostałych liter ułożyć hasło główne. Prawda, że proste? Lekkim utrudnieniem jest jedynie brak polskich znaków – np. zamiast “ś” jest “s”, ale to przecież Wam nie przeszkodzi w rozwiązaniu. :-)

Listę odpowiedzi wraz z rozwiązaniem graficznym w formacie .jpg lub .png przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 3. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymacie 1 punkt, a za hasło dodatkowo 3 punkty. Lecz pamiętajcie, że każda zła będzie powodować odjęcie 2 punktów z ogólnej puli punktów za wszystkie etapy. Zgłoszenia możecie nadsyłać od 24 do 28 października 2013 roku do godziny 20:00. Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

P.S. Pamiętajcie, że za brak rozwiązania graficznego lub w formie listy zgłoszenie zostanie zdyskwalifikowane.

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

27 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
inka144

A jak to otworzyć w Paincie? Bo mi się nie chce… :(

 
Paulina

Czy wyrazy są tylko pionowo i poziomo czy na skos też? Od lewej do prawej, czy od prawej do lewej też? Od góry do dołu i od dołu w górę? No i czy te ew. na skos też są w obie strony? :D Mam nadzieję, że wyczerpałam możliwości… ;)

 
Paulina

Zapomniałam jeszcze o jednym – czy wyrazy się “przecinają”? :P

 
Paulina

Noo dooobra ;) W sumie fajna zabawa :)
Ale mam inne pytanie jeszcze – jeśli wykreślone “hasło” składa się z dwóch wyrazów to jest to liczone jako pojedyncze hasło czy jako 2? Tzn czy ma być 19 haseł czy 19 zakreślonych wyrazów?

 
Paulina

Kolejne pytanie – czy hasło główne to będzie rozsypanka?

 
mikada

Czy wyrazy mogą się dublować?

 
mikada

Zdecydowanie nie, mam już jedno zdublowane – nawet się łączą jedną literą.

 
Paulina

Ej faktycznie, ja też takiego dubla znalazłam, chyba nawet tego samego co Ty. No i właśnie w takim wypadku jedno ma być wykreślone czy oba? ;) Może na maila wyślemy w które nam słowo chodzi? ;)

 
Paulina

Oj, faktycznie, jednak nie są to takie same hasła, już to widzę :D

 
mikada

Wysłałam już na adres mailowy Sophie, ale na razie bez odpowiedzi ;).

 
Paulina

Kurcze, ta rozsypanka chyba jest trudniejsza niż poprzednia… jakoś z niczym tych literek skojarzyć nie mogę ;) No ale może się uda, kilka dni przed nami…

 
Agnes

Czy aby z rozsypanki do hasła nie brakowało jednej literki? bo hasło od razu rzuca się w oczy a właśnie brakuje tej jednej litery.

 
Agnes

Cofam to pytanie. Już wszystko dobrze z hasłem, literka tylko nie potrzebnie mi się zakreśliła z jednym słowem :)

 
Agnes

Odpowiedzi wysyłać tak jak są w wykreślance czy z polskimi znakami?

 
mengedda

Mam pytanie. Otóż w etapie pierwszym mieliśmy do czynienia z krzyżówką, którą ja wysłałam w formie listy właśnie (nie brałam wcześniej udziału w żadnym konkursie, więc nie miałam pojęcia jak to się odbywa). Teraz widzę, że jest dopisek iż odpowiedzi mają być w formie graficznej. Czy wobec tego mój mail z odpowiedziami do etapu 1 zostanie zdyskwalifikowany? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 
mengedda

Mam na myśli: czy do pierwszego etapu również trzeba było dosłać krzyżówkę? I jeszcze jedno pytanie (głupia jestem, ale wolę nie mieć wątpliwości). Aby odpowiedź została uznana, trzeba dosłać rozwiązaną już wykreślankę (czyli wykreślić wszystkie pozycje) i listę do tego?

 
Sophie

Do pierwszego etapu wystarczyła lista odpowiedzi. Do tego wymagana jest lista odpowiedzi ORAZ rozwiązanie w formie graficznej (z zakreślonymi hasłami).

 
Xiamara

Aż mi się ciśnienie podniosło na samą myśl, że trzeba było wysłać uzupełnioną krzyżówkę i tego nie zauważyłam i cała moja robota na marne!!! Uff… Przy krzyżówce nic takiego nie napisali, więc jak dla mnie sprawa jest jasna. Aleś mi stracha napędziła! Nieładnie ;)

 
lecter

czy w jednym z haseł nie jest czasami podana błędna litera?
bo hasło dotyczy śmierci i tylko ostatnia litera jest błędna (hasło w języku angielskim)

 
Sophie

Wszystkie hasła dotyczą śmierci. :) A błędów nie ma, musisz inaczej pokombinować. Powodzenia. :)

 
Madame A

Zapomniałam, że trzeba to wysłać do 20… Cudnie, po prostu cudnie.