Podoba się?
Dzikiego dziecka miłości Aneta Jadowska Dzikie dziecko miłościWitajcie, czytacze!

Mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia nowość wydawnicza od wydawnictwa SQN. Możecie zgarnąć egzemplarz “Dzikiego dziecka miłości” Anety Jadowskiej! My już czytaliśmy, polecamy i dajemy Wam szansę, by umieścić tę książeczkę, nowiutką, jeszcze pachnącą drukarnią, na Waszej półce. :)

By mieć szansę na zdobycie egzemplarza “Dzikiego dziecka miłości”, musicie rozwiązać krzyżówkę. Nic trudnego, prawda? Problem tylko w tym, że chochliki trochę nabałaganiły, bawiąc się pytaniami, odpowiedziami i kolejnością rubryk. Waszym zadaniem jest znaleźć odpowiedzi na podane pytania, ale też znaleźć podpowiedzi do haseł, które już wpisano w krzyżówkę. Pamiętajcie, że wszystko związane jest z Thornverse, więc i Wy podążajcie tym tropem.

Odpowiedzi punktować będziemy następująco: za każde prawidłowe hasło lub rozwiązanie można uzyskać jeden punkt, a egzemplarz “Dzikiego dziecka miłości” Anety Jadowskiej wygra osoba, która uzyska ich najwięcej. W przypadku remisu decydować będzie szybkość napłynięcia do nas odpowiedzi, zgodnie z terminami podanymi niżej.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać od 3 czerwca 2019 od godziny 20:00 na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Dzikie dziecko miłości. Konkurs kończy się 8 czerwca 2019.

W razie wątpliwości co do zasad konkursu prosimy zadawać pytania w komentarzach pod wpisem – na pewno odpowiemy!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze