ŚWIĄTECZNY KONKURS Z SZAMANKĄ

Podoba się?

Jesteśmy świeżo po Mikołajkach, Boże Narodzenie coraz bliżej, w niektórych domach choinki już ubrane, w innych przyjdzie na to czas niedługo. Gavran również powoli wchodzi w klimat świąt i z tej okazji przychodzi do Was z konkursem, w którym do zdobycia zestawy książek. :)

Na zwycięzców konkursu czeka 7 kompletów powieści Martyny Raduchowskiej, w skład których wchodzą:

Być może rozdamy też nagrody-niespodzianki większej ilości osób, jeśli nasze jury uzna, że powyższe zestawy to za mało. :)

A co należy zrobić, by mieć szansę na te wszystkie książki? Wystarczy obfocić choinkę! ;)

Zadanie konkursowe polega na sfotografowaniu własnoręcznie udekorowanej świątecznej choinki (i odpowiadając na liczne pytania: nie, nie musi to być zwykłe, zielone, tradycyjne drzewko ;) ). Choinkę należy udekorować wedle gustu i uznania, dowolną techniką, używając do tego dowolnych narzędzi i materiałów, pamiętając jednak o tym, że motywem przewodnim ozdabiania drzewka ma być szeroko pojęta fantastyka. Wymagamy, aby na zdjęciu pojawił się przedmiot z wyraźnie widocznym napisem „Gavran” (może być to kartka papieru, lub cokolwiek innego na co da się nanieść napis. Może bombka?). Napis nie może być dodany do zdjęcia cyfrowo, poprzez fotomontaż i ma służyć potwierdzeniu, że zdjęcie zostało wykonane na potrzeby konkursu i nie zostało ściągnięte z sieci. Nasze jury oceni otrzymane zgłoszenia i nagrodzi najlepsze.

Prace konkursowe należy nadsyłać na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Konkurs z szamanką. Konkurs zakończy się 31 grudnia 2019.

W razie wątpliwości co do zasad konkursu prosimy zadawać pytania w komentarzach pod wpisem. :)

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze