Podoba się?

data premiery: czerwiec 2021

wydawnictwo: SQN

Jak podało wydawnictwo SQN na swoim Fanpage’u, premiera 4 tomu Czasu Żniw, zatytułowana Koniec Maskarady, zaplanowana jest na czerwiec tego roku. Poniżej załączamy nasze tłumaczenie oryginalnego opisu książki.

Śniący wędrowiec, Paige Mahoney ponownie uniknęła śmierci. Wyrwana z niewoli i wysłana do kryjówki paryskiej cytadeli Sajonu, zostaje uwięziona między frakcjami, które dążą do jego upadku, a tymi, którzy zabiliby, aby chronić marionetkowe imperium Rephaim.

Tajemniczy Program Domino ma plany w związku z Paige, ale ona – znalazłszy się w nowej cytadeli – zamierza kierować się własnymi celami. Wraz z Arcturusem Mesarthim – swoim dawnym wrogiem – u boku, wyrusza na przygodę, która zaprowadzi ją z katakumb Paryża do lśniących korytarzy Wersalu. Ryzyko jest warte wielkiej stawki – paryski półświatek może zapewnić środki, które pozwolą jej przekształcić rebelię w otwartą wojnę.

Gdy Sajon poszerza swoje granice, a wolny świat drży w jego cieniu, Paige musi walczyć z własnymi wspomnieniami po torturach z ich rąk. W międzyczasie stara się zrozumieć swoją więź z Arcturusem, która z dnia na dzień staje się silniejsza. Ale są tacy, którzy wiedzą, że rewolucja zaczęła się od nich – i na nich może się skończyć.

Źródło opisu: www.goodreads.com

tytuł: Koniec Maskarady
autorka: Samantha Shannon
cykl: Czas Żniw (tom 4)
wydawnictwo: SQN
tytuł oryginału: The Mask Falling
data wydania: czerwiec 2021
ISBN oryginału: 1408865564
liczba stron oryginału: 514

Pełnoetatowa książkoholiczka i filmomaniaczka. Recenzentka - amatorka, szpanująca swoim talentem pisarskim i nie rozumiejąca, dlaczego nikt nie chce podziwiać blasku jej intelektu, który przecież razi wszystkich po oczach. Czasami o skłonnościach masochistycznych, wiecznie niewyspana. Niepoprawna romantyczka, marząca o naprawianiu świata. Ponoć mówią, że nocą staje się Nocnym Cieniem i szuka nowych, szeleszcząco - papierowych ofiar...

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze